13 obserwujących
800 notek
305k odsłon
170 odsłon

Francja niszczy symbole chrześcijańsko-katolickie.

Wykop Skomentuj3

Dzisiaj prawie każdy człowiek ubolewa nad pożarem katedry Notre Dame, nie zdając sobie sprawy, że w Paryżu katedra Notre Dame, nie jest jedynym symbolem katolickim, który był ostatnio w Paryżu, czy innych miejscach Francji podpalony, sprzedany, albo zburzony.
Sami widzieliście już nie raz, jak w Francji niszczy się świątynie katolickie, wyprzedaje islamistom na meczety, lub przeznacza ich na magazyny, miejsca gdzie organizuje się dyskoteki i inne nieprzyzwoite orgie, o zgrozo!
Prezydent Francji Emanuel Macron ogłosił odbudowę katedry Notre Dam - wierzycie mu?!
Hmm; osobiście E. Macron nie wierzą, bo E. Macron chce tylko uspokoić Francuzów, którzy wychodzą, co weekend przeciwko jego polityce na ulice francuskich miast w obronie swojej godności i prawa do godnego życia!
A co ten ich wódz E. Macron zrobił przed kamerami TV?, ano ogłosił ich przestępcami, z którymi nie ma zamiaru gadać, co też poparł Frans Timmermans wice-szef KE!
Poza tym;
co E. Macron ma wspólnego z katolicyzmem?, chyba tylko to, że z katolicyzmem walczy wsparty przez francuski i europejski parlament, sądy, i swój rząd – ludzi, niewierzących w BOGA!
Musicie wiedzieć, że świątynie katolickie w Francji, są przejęte przez państwo, i to rząd Francji decyduje, co z nimi zrobić!
A co robi rząd Francji z świątyniami katolickimi?, ano to, co widzimy każdego dnia w ekranach TV; wyprzedaje, niszczy, burzy, eliminuje!
Do odbudowy katedry Notre Dame, gdyby nawet doszło, to będzie ona trwała wieki, wszak: Francja jest państwem wierzącym we wszystko, tylko nie w BOGA!
Francja obecna, to człowiek, u którego na siłę dokonano transplantacji serca, a które to serce pochodziło od ZŁA wcielonego, i dlatego Francją rządzi od Rewolucji Francuskiej - ZŁO!
Pożar katedry Notre Dame jest ostrzeżeniem dla wszystkich Francuzów i tkz; europejczyków - opamiętajcie się nim spłoniecie wszyscy, jak ta katedra!
Mam nadzieję, że Polska obroni się przed; liberalizmem z którego nauka zrobiła - szambo, libertynizmem, komunizmem/marksizmem - lewactwem, multikulti, gender, i wszelkim innym plugastwem tego świata w ludzkiej skórze, które promuje w Europie i świecie; zepsucie etyczno-moralne, estetyczne, i rządy ludzi z PIEKŁA rodem!
Jak widzimy, codziennie:
Kończy się czas Chrystusa, i nadchodzi czas Antychrysta w UE, którego zepsucie i zło, rozleje się na cały ziemski świat, jak ludzie się już teraz, nie opamiętają!

Wykop Skomentuj3
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo