13 obserwujących
823 notki
310k odsłon
132 odsłony

Polkom i Polakom, by się przydali dobrzy psychiatrzy

Wykop Skomentuj4

jeszcze przed wyborami do parlamentu, jesień - 2019!

Niektórzy Polacy mimo złodziejskich i aferalnych rządów koalicji PO/ZSL pod batutą Donalda Tuska i Ewy Kopacz (2007 - 2015), nadal wierzą w miękkie serce nieudaczników z PO (platformy oszustów), szok!
Na pytanie podczas ulicznej sondy;
co Polki i Polacy rozumieją przez założenie w programie PO (platformy oszustów) zreformowanie Programu: 500+, 300+, emerytura+, po dojściu PO (platformy oszustów) ponownie do władzy w Polsce?
I mamy odpowiedź ludzi – można tu śmiało rzec - bez rozumu:
"PO (platforma oszustów) z Programu: 500+, 300+, nic nie zabierze, ponieważ za dużo rodzin dostaje te pieniądze i dlatego oni się nie odważą!"
O zgrozo – ludzka głupoto:
Koalicja PO/ZSL pod batutą Donalda Tuska; zrównała i wydłużyła wiek emerytalny do 67 lat – mimo, że obiecali Polakom, nigdy tego nie robić?!
Zamrozili płace w całej sferze budżetowej?!
Zabrali przyszłym emerytom 153 mld zł z ich kont w OFE – łżąc im, jak bura suka, że to nie ich pieniądze?!
Podnieśli wszystkie podatki, w tym na ubranka dziecięce?!
Dofinansowali szkoły tak, by dzieci miały chociaż drugie śniadanie, co największy oszust w UE Donald Tusk obiecał?!
Itd …?!
I co im zrobiliście?, głupcy!
Ludzie zacznijcie w końcu myśleć, bo Program: 500+, 300+, emerytura+, czy zerowa stawka podatku dla młodych ludzi, nie jest zagwarantowany w zapisach KONSTYTUCJI III RP i PO (platforma oszustów) nie będzie się was pytać o zgodę na to, co im wolno, a czego im nie wolno zrobić, po prostu to świństwo wam zrobią tak, jak to zrobili z wyrównaniem i wydłużeniem wieku emerytalnego, złupieniem kont OFE, podniesieniem podatków, czy z wyprzedażą strategicznych spółek skarbu państwa wraz z dywidendami, pozbawiając was pracy i środków do życia, itd!
Jak PO (platforma oszustów) dojdzie do władzy dzięki wam- głupcom, to was przeklną i wygonią z domu własne; dzieci, wnuki, prawnuki, i ja im wcale nie będę się dziwił, bo mieć rodziców, dziadków, pradziadków – idiotów, to wstyd, a nie honor!

"Miałeś, chamie, złoty róg,
miałeś, chamie, czapkę z piór:
czapkę wicher niesie,
róg huka po lesie,
ostał ci się ino sznur,
ostał ci się ino sznur."

Wykop Skomentuj4
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale