13 obserwujących
822 notki
310k odsłon
60 odsłon

Unia Europejska, obecnie - krótki rys!

Wykop Skomentuj

Dzisiaj w UE za parawanem systemu liberalno-demokratycznego kultywuje się wszelkie zboczenia, a także: komunizm, socjalizm, faszyzm - trzy zbrodnicze systemy niszczące: BOGA, religię, rodzinę, PRAWA człowieka, PRAWA dziecka, i PRAWA państw do samostanowienia o sobie!
Dowody:
- totalitarne działanie Komisji Europejskiej i Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej w stosunku do państw Europy Środkowej, Wschodniej, i Południowej, ze złamaniem zapisów Traktatów UE oraz uzgodnionych zasad,
- łamanie solidarności międzypaństwowej,
- łamanie praworządności przez: Niemcy, Francję, Szwecję, Norwegię, itd.,
- antypolonizm w urzędach UE, w Brukseli i Strasburgu podsycany w kuluarowych rozgrywkach przeciwko Rządowi Polski pod batutą PiS i Polsce przez rząd: z Belina, Paryża wraz z prezydentem, Madrytu, Hagi, itd.,
- powszechna aborcja, tj; mordowanie dzieci w mln sztuk rocznie,
- wykorzystywanie płodów do badań laboratoryjnych i nie tylko,
- powszechna eutanazja, tj; mordowanie seniorów bez ich zgody,
- obrona i promowanie przez PE i KE; pederastii, transwestytyzmu, lesbijstwa, wynaturzonych ruchów feministycznych, itd.
- wprowadzanie zaleceń zboczeńców z WHO, o uczeniu dzieci w żłobkach, przedszkolach, szkołach podstawowych metod masturbacji już od czwartego roku życia po wiek pełnoletności, o zgrozo!
- odrywanie dzieci od wpływu na nich rodziców przez homo-niewiadomo z LGBT prowadzących takie zajęcia w żłobkach, przedszkolach, i szkołach podstawowych,
- zabieranie dzieci rodzicom ze względu na biedę,
- zabieranie dzieci matkom samotnie wychowującym dzieci pod pozorem nieradzenia sobie, m.in. niemieckie Jugendamty, czy norweskie Barnevernety, w Szwecji też jest nie lepiej - głośna afera Rosjanina Denisa Lisova i jego córek,
- dyskryminacja w Parlamencie Europejskim, Komisji Europejskiej, i w Trybunale Sprawiedliwości UE europarlamentarzystów prawicowych, konserwatywnych wierzących w BOGA oraz państw, które oni w Brukseli i Strasburgu reprezentują!
- rośnie w instytucjach i w najwyższych urzędach UE mieszczących się w Brukseli i Strasburgu antypolonizm, podsycany przez europarlamentarzystów z Francji, Hiszpanii, Holandii, Niemiec, itd.,
- nagminne prześladowania państw katolickich, jak: Polska, Węgry, czy Włochy ... 
- nagminne łamanie artykułu 8 Konwencji Europejskiej w starych krajach byłej EWG,
- itd. ...
Poważne podejrzenia ciążą na organizacjach adopcyjnych w tych wyżej wymienionych państwach, które pod pozorem dobra dziecka - ponoć, prowadzą też handel dziećmi na szeroką skalę - czerpiąc z tego milionowe, a może nawet miliardowe zyski!
Nie wspomnę tu o dotacjach rządowych w tych państwach dla tych wstrętnych organizacji i ochrona ich wstrętnych działań przez rządy tych państw!
Reasumując obecny rys UE i jej najwyższych urzędów - stwierdzam!
Obecna UE wraz ze swoimi najwyższymi urzędami, to bagno marksistowsko-bolszewicko-liberalne, przysłonięte szyldem: DEMOKRACJA!
Demokracji w tych wymienionych wyżej państwach i na urzędach UE w Brukseli i Strasburgu jest tyle, ile PRAWDY w ich głoszonych publicznie tyradach – czyli, 0!
UE, to totalitarne rządy Komisji Europejskiej sterowanej przez rząd niemiecki pod batutą kanclerz Angeli Merkel i rząd Francuski pod batutą prezydenta Francji Emanuela Macron – widzicie tu dwoje unijnych dyktatorów!
Dyskryminacja europosłów prawicowych Parlamentu Europejskiego, o wartościach chrześcijańskich, którzy kultywują wyznanie katolickie jest początkiem końca UE, i Niemcy o tym dobrze wiedzą!
Pytanie;
dlaczego euro-dupki – marksiści/komuniści i liberałowie: z Niemiec, Francji, Hiszpanii, itd., polscy zdrajcy Polski z PO (platformy oszustów), prawa ręka (PZPR) - ZSL, i SLD (PZPR) oraz rząd: Niemiec, Francji, Holandii, Hiszpanii, itd., dyskryminują głównie Rząd Polski pod batutą PiS i Rząd Węgier pod batutą Fidesz, a teraz też rząd Włoch?!
Dlatego, że ich przywódcy, są katolikami?, tak to marksistom-komunistom, socjalistom, i liberałom w PE i KE się nie podoba, a wręcz to im przeszkadza?, bo co?, bo dla nich: BÓG, DEKALOG, MIŁOŚĆ bliźniego, i PRAWDA - stanowią, aż taką przeszkodę dla waszych wynaturzeń i dewiacji?, dlatego?!


Wykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale