14 obserwujących
857 notek
320k odsłon
202 odsłony

Jaja, jak arbuzy; nooo, może ciut mniejsze!

Wykop Skomentuj3

Słuchałem dzisiaj Konwencji PO (platformy oszustów) - KO, i to lanie wody, jakoby przyszłej premier rządu polskiego Małgorzaty Kidawy-Błońskiej, która chyba nas ma za idiotów, ponieważ z podanej karteczki A-4 czytała punkciki, jakoby ich Programu dla Rozwoju Polski i Polaków – żenujący spektakl!
Śmiech mnie ogarnął, kiedy tego jej biadolenia słuchałem, bo jaki to program?!
Karteczka, kilka punktów zapisanych pod ich klaszczącą, wyjącą publiczkę, i zero konkretów – wyliczeń; ani też podanego źródła finansowania, tych jej punkcików – więc tu pytam, co to właściwie było?!
Nie tak dawno słuchałem w radiu odpowiedzi Grzegorza Schetyny, którego to dziennikarz zapytał; "ile ten pana sześciopak będzie kosztował?", Grzegorz Schetyna słysząc to pytanie; żachnął się zaskoczony, pomyślał chwilę i rzekł, jak zmartwychwstały Pitagoras - "liczymy" – szok!
To Majowie w 320 r.n.e. stworzyli Kalendarz Wielkiej Rachuby bez komputerów i kalkulatorów, a G. Schetyna ze swoimi nieudacznikami w ciągu 12 lat, nie potrafił napisać Programu dla Rozwoju Polski i Polaków oraz wyliczyć jego kosztów?!
Oni teraz dopiero liczą?, co PO (platforma oszustów)-KO, teraz ze swoim szefem, aż tak zażarcie liczy?!
Polacy, dn. 13.10.2019 roku, chcą zamienić Premiera Rządu Polski Mateusza Morawieckiego, który ma nie tylko świetne wykształcenie i przygotowanie, by być w Polsce super Premierem (który świetnie zaliczył studia w Polsce, m.in. ekonomiczne; w Niemczech, Szwajcarii, USA, podjął pracę w jednym z największych banków, i pracował na kierowniczych stanowiskach), na jakąś "szarą myszkę" z PO (platformy oszustów) M. Kidawę-Błońską, która dzisiaj z karteczki czyta śmiechu warte punkty, jakoby programowe dla uszczęśliwienia Polaków?!
Jak tak?, to jesteście kompletnymi matołami, wręcz idiotami, bo Małgorzata Kidawa-Błońska z wykształcenia jest socjologiem i Mateuszowi Morawieckiemu do pięt nie dorasta intelektualnie, a także organizacyjnie!
A poza tym;
znajomości posłanki Małgorzaty Kidawy-Błońskiej na arenie i rynkach międzynarodowych, są zerowe – rozumiecie to?, zerowe!
Jak ktoś taki, kto nigdy niczym nie zarządzał - może teraz zarządzać tak dużym Państwem, jakim jest Polska w Europie Środkowej i Wschodniej?!
Obecny Premier Rządu Polski Mateusz Morawiecki; trzy lata już wam rodacy udowadnia, że za jego premierostwa w Polsce – Polska kwitnie, jak najpiękniejsza róża - królowa kwiatów, a Polacy i polskie rodziny żyją dostatnio, bezpiecznie, rozwijają się intelektualnie, naukowo i zawodowo!

Wykop Skomentuj3
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Gospodarka