14 obserwujących
856 notek
320k odsłon
85 odsłon

Macie rodacy ostatnią szansę na podjęcie właściwej decyzji,

Wykop Skomentuj6

tj; głosować na PiS pod batutą Prezesa JK i Premiera MM!

Jak w niedzielę Polacy nie zagłosują na PiS tak, by PiS osiągnęło w Sejmie IX kadencji IV RP, co najmniej większości SEJMOWEJ i w Senacie SENACKIEJ, to stracą nie tylko tyle, ile stracili w latach 2007 i 2011 do 2015 roku z rąk aferzystów i nieudaczników koalicji PO/ZSL pod batutą Donalda Tuska i Ewy Kopacz, ale wszystko!!!
I wyjdą w świecie na największych idiotów, jakich świat jeszcze nie widział!
Kto odsuwa od władzy partię taką, jak PiS pod batutą Prezesa Jarosława Kaczyńskiego, która prowadzi Polaków do dobrobytu?, która to partia rodziny polskie wyciągnęła z nędzy w ciągu czterech lat swoich rządów w Polsce?, która podniosła płace we wszystkich sferach i branżach?, która podnosi stawki godzinowe z roku na rok, podnosi też płacę minimalną do roku 2024 w wysokości co najmniej 4000 zł?, która niszczy wszelkie mafie w Polsce, a odzyskane pieniądze inwestuje w Polskę i całe polskie społeczeństwo, która postawiła policję i armię na nogi i ich uzbroiła?, itd!
Tylko kompletni idioci mogą chcieć PiS, w dn. 13.10.2019 r., odsunąć od rządzenia w Polsce!
Niemiecka prasa i nie tylko rozpisuje się o polskim cudzie gospodarczo-społecznym, kiedy wszystkie państwa strefy euro borykają się z coraz większym kryzysem gospodarczo-finansowym, a wręcz z recesją, kiedy Polska gospodarka bije rekordy w produkcji, sprzedaży, i eksporcie!
Światowe agencje takie, jak: S&P Global Ratings i Fitch, i Moody's wydają dla Polski najlepsze oceny i prognozy na przyszłość - chwaląc Rząd Polski pod batutą PiS i Premiera Mateusza Morawieckiego, za zrównoważony rozwój i reformy!
A wy chcecie Zjednoczoną Prawicę pod batutą PiS i prezesa Jarosława Kaczyńskiego oraz Rząd Polski pod batutą Premiera Mateusza Morawieckiego odsunąć od władzy w Polsce?!
Tylko dlatego, że nienawidzicie PiS i Jarosława Kaczyńskiego oraz jego nieżyjącego brata bliźniaka; byłego, ale najlepszego Prezydenta Polski – patrioty Lecha Kaczyńskiego?!
Chcecie powrotu do władzy w Polsce aferzystów i nieudaczników z PO (platformy oszustów), obecnie z logo "Koalicja Obywatelska" pod batutą G. Schetyny i nie umiejącej biegle czytać publicznie Małgorzaty Kidawy-Błońskiej oraz powtórki ich rządów z lat 2007 – 2015, przy wsparciu SLD (PZPR)?!
Nie dość wam, że trupy polityczne z PZPR umieściliście na hańbę Polski w Parlamencie Europejskim, to jeszcze chcecie zrujnować Polskę, siebie, przyszłość swojego i naszego potomstwa?!
Zastanówcie się dobrze, co wy chcecie zrobić, dn. 13.10.2019 roku!!!

Wykop Skomentuj6
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka