3 obserwujących
14 notek
10k odsłon
  60   0

Deseczka...

Ostatnio niebo nad Salonem, zazwyczaj spokojne i błękitne, przecięła błyskawica veta budżetu unijnego. Ujawnił się przy tym pewien procent rodaków moich, którzy nie wiedzą czym jest praworządność. Postanowiłem więc wcielić się w Adama Słodowego i wyjaśnić tym jednostkom naocznie czym jest owa praworządność. Na moich zajęciach nie będzie przynudzania nudnymi teoriami, ale czysta praktyka tzn. wykonamy, oczywiście wspólnie, model owej praworządności. Z tego co pamiętam, nieodżałowany Pan Adam co by nie konstruował, to do wykonania tegoż na ogół potrzebował „deseczki". I my a jakże będziemy jej potrzebować.

Naszą „deseczką” będzie pozycja w odpowiednim dzienniku urzędowym, w którym opublikowano wyrok Trybunału Konstytucyjnego (sygnatura akt K1/20) z 22 października 2020 roku.

Za pomocą naszej „deseczki” nie tylko że opiszę, ale i na waszych oczach wykonam model 3D praworządności. Proszę więc przygotować się do lekcji (przynieść ze sobą "deseczkę"). Nie ściągać. Nie podpowiadać. Nie krzyczeć. Nie rozmawiać. Nie wyrywać się do odpowiedzi. Ciapy na zmianę nie są obowiązkowe (choć mile widziane).

Lubię to! Skomentuj1 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale