Michał Jaworski Michał Jaworski
455
BLOG

Cieszyć się czy smucić ?

Michał Jaworski Michał Jaworski Polityka Obserwuj notkę 102

Na pewno dobrze, że policjanci dbający o bezpieczeństwo Lotnej Brygady Opozycji nie mieli swojego boomboxa podłączonego do
sieci (widać, że z rury na poręczy kosza nie wychodzą żadne przewody)

image

ponieważ ostatnio pod przykryciem boomboxów działają różne inne sprzęty - w tym zdolne odstrzelić kawalek ucha.
image

W każdym razie tłumaczenie, iż ci dwaj funkcjonariusze zamierzali zaprosić przebywające w mieszkaniu panie na upojną przejażdżkę chwilowo byłoby bardzo nie na czasie.
Ten rozdział możemy zamknąć powiedzeniem że ryba psuje się od głowy a policja od ucha.

Ambasador Brzeziński w wywiadzie dla TVN bez ogródek powiedział "wara od TVN, w tym od reportażu Świerczka o oszustwach podkomisji smoleńskiej". Wprawdzie ambasador nie jest od oceniania, czy reportaż zawierał prawdę ale gdyby zawierał nieprawdy to ambasador po prostu przemilczałby temat. Z wywiadu wynika też prawda bardziej ogólna - że Stany Zjednoczone nie będą angażowały się w obronę państw niepraworządnych a mimo wszystkich zarzutów, jakie moglibyśmy im postawić, są najpotężniejszym obrońcą reguł naszej cywilizacji. 
Tak więc były nasz kolega bloger a obecnie Świrski ma do zgryzienia orzech, czy swoje postanowienie zjeść czy się  nim podetrzeć. Najbliższy czas przyniesie odpowiedź, czy w obliczu wojny wywołanej przez kraj, który Kaczyński i podkomisja oskarżają o zamach smoleński Stany Zjednoczone mają zdecydowanie dosyć pisowskiego bredzenia o zamachu smoleńskim i podpinania tego  bełkotem pod ewidentne zbrodnie wojenne Rosji czy tylko jest to delikatne przywołanie do porządku.
Kolejna rocznica - według PiS - zamachu nad Smoleńskiem już za niespełna trzy miesiące a prezes wyrusza w trasę.

Bardzo były fizyk teoretyk, do 1982 pracownik naukowy. Autor referatu na I Konferencji Smoleńskiej. Dzisiaj sam zdziwiony, skąd w tym temacie i miejscu się znalazł. Archiwalne notki: http://mjaworski50.blogspot.com/ Odznaczony Krzyżem Wolności i Solidarności ale też podejrzany o przynależność do niedorżniętej watahy współpracowników gestapo.

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka