14 obserwujących
2618 notek
745k odsłon
200 odsłon

Zaproszenie dla Rafała Trzaskowskiego na relaks nad Wisłą.

Wykop Skomentuj4

Rafał Trzaskowski po urlopie w Chorwacji jest wspaniale opalony. A miał tylko początkowo zawieść dzieci...ale widać pozostał. Niech tam, urlop należy się po tak intensywnej kampanii wyborczej, może obiecana ulica Lecha Kaczyńskiego nie okaże się zwykłą kiełbasą wyborczą ? Wracając do tematu, zapraszam Rafała Trzaskowskiego na piękne plaże wiślane, dzikie a przez to urocze w okolicach Zakroczymia. Nie ma się co obawiać, można się swobodnie kąpać niczym w spa. Woda w Wiśle jak podał Pan jest ozonowana, więc  nie stanowi żadnego zagrożenia, a plaże są też bezpieczne, nie ma kóz ani owiec, projekt zamknięty, wiślana ekologia zakończona. Woda wprawdzie mętna, ale kąpiel wg Pana bezpieczna. Chciałby więc zobaczyć jak Pan dla obalenia pisowskiej propagandy swobodnie kąpie się w Wiśle i opala na plaży. Jak miejsce nie odpowiada to, jest wybór - ujście Wisły w okolicach Gdańska. Dulkiewicz ma ścieki pod kontrolą i ekspertyzę, że Wisła na odcinku Warszawa-Włocławek dostatecznie się samooczyszcza.   

"Aleksandra Dulkiewicz udostępniła opinię prof. Politechniki Gdańskiej Krzysztofa Czerwionka, który twierdzi, że ścieki płynące z Warszawy, nie zagrażają czystości wód w rejonie Gdańska. "

"Uwzględniając stopień rozcieńczenia, korzystny wpływ budowli hydrotechnicznych oraz przebiegające w Wiśle procesy samooczyszczania można postawić hipotezę, że wpływ analizowanej sytuacji awaryjnej dla wód rejonu Gdańska będzie pomijalnie mały w odniesieniu do większości wskaźników zanieczyszczeń "Wykop Skomentuj4
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale