18 obserwujących
2766 notek
785k odsłon
  293   2

Konfederacja 3% poparcia dzięki Korwinowi Mikke ?

Badanie CBOS zrealizowano w dniach od 2 do 12 maja 2022.

"CBOS zwraca przy tym uwagę na postępującą od trzech miesięcy erozję poparcia dla Konfederacji – od wybuchu wojny w Ukrainie 24 lutego ugrupowanie to, którego prominentny przedstawiciel w publicznych wypowiedziach co najmniej ze zrozumieniem podchodził do też putinowskiej propagandy, straciło ponad połowę sympatyków."

"Gdyby wybory odbyły się w maju, w parlamencie znalazłyby się: PiS - z poparciem 36 proc. badanych, KO z 19 proc. poparciem i Polska 2050, na którą oddałoby głos 9 proc. Progu wyborczego nie przekroczyłyby: Lewica - 4 proc., Konfederacja - 3 proc. i PSL-KP - 2 proc. poparcia."

"Polityk, który wcześniej uważał, że nie było nalotów i ostrzałów na Mariupol, twierdząc, że sytuacja w mieście to "inscenizacja" następnie twierdzi:

"Zauważyliście Państwo, że domy są niemal nietknięte ? A pomyśleliście, dlaczego chowa się ludzi w masowych grobach - a nie chowają ich krewni ? I czemu krewni nie usunęli tych ciał z ulicy? Patrzcie i MYŚLCIE! To nie boli Korwin-Mikke, lider eurosceptycznej koalicji Konfederacja w polskim parlamencie, wątpi w „masowe śmierci” ludzi w ukraińskiej Buczy, którą Moskwa nazwała fałszywą— napisała rosyjska agencja prasowa RIA Nowosti."

""Bucza to taki Józefów (20 km od Kijowa) i jeśli nawet część mieszkańców opuściła miasteczko, to na pewno po wyjściu Rosjan w ciągu godziny byliby z powrotem! I zajęliby się pochówkiem krewnych".

"brak jest „konkretnego namacalnego dowodu, który mógłby wykazać na wiedzę i świadomość Hitlera co do faktu Holocaustu"

„Jeśli JE Włodzimierz Putin wiedział, co się dzieje na Ukrainie, to powinien był 5 lat temu wystosować formalne ultimatum, i w razie jego nieprzyjęcia wypowiedzieć Ukrainie wojnę. Nie byłoby wtedy tylu ofiar. Nic nie zrobił - padł ofiarą Syndromu Gotowanej Żaby” – napisał Korwin na twitterze."

Korwinowi wtóruje Braun - "„wychodzenie Polski przed szereg” w sytuacji „wielkiej gry” imperiów w Europie Środkowej to godzenie w polski interes" w sprawie wprowadzenia sankcji jako pierwsza przez Polskę.

Można mieć oczywiście wątpliwości, ale twierdzić, że Hitler nie wiedział o tym co dzieje się w jego państwie z Żydami to hit, a skarżyć dziennikarza do sądu za brak pisemnych dowodów na wiedzę Hitlera to drugi hit, po tylu dniach wojny nie przeprosić za wyrażane wątpliwości w sprawie mordów na Ukrainie, które to wątpliwości wykorzystuje propaganda bandyty to trzeci hit.

Czy można się dziwić, ze nawet koledzy z partii nie wytrzymali "zakładając - co już samo w sobie śmiesznie brzmi - czwartą nogę Konfederacji"

Konfederacja 3% poparcia dzięki Korwinowi Mikke, Braunowi ? I to jest partia która mieni się być narodową. Kompletna kompromitacja Konfederacji!


Lubię to! Skomentuj34 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale