Kazimierz Demokrata-Polski Kazimierz Demokrata-Polski
387
BLOG

Zembala zaczął prace od podwyżek dla pielegniarek

Kazimierz Demokrata-Polski Kazimierz Demokrata-Polski Polityka Obserwuj notkę 0

"Nowo wybrany minister zdrowia prof. Marian Zembala zapowiedział, że w lipcu ogłosi rozporządzenie, które zapewni pielęgniarkom podwyżki - średnio o 300 zł"

Reformowanie służby zdrowia zaczęte, inaczej mówiąc od "kupna" pielęgnierek. Przed wyborami liczenie na głosy środowiska z którego wywodzi się Kopacz. Byłoby wstyd, że Premiera nie dba o to środowisko.

Czy pielęgniarki tym sie zadowolą?

"To dla pielęgniarek i położnych żaden przełom." "  Nasze oczekiwania finansowe są już znane: 1 500 zł dla każdej pielęgniarki do podstawy" -przewodnicząca Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Pielęgniarek i Położnych, Lucynę Dargiewicz.


 

interesuje sie polityką, historią, literaturą, turystyką, filmem, fotografiką; kocham demokrację i prawde nieznosze obłudy fałszu i piaru

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze

Inne tematy w dziale Polityka