Blog
moja demokracja
Kazimierz Demokrata-Polski
Kazimierz Demokrata-Polski pracujący doswiadczony ekonomista
6 obserwujących 1867 notek 575481 odsłon
Kazimierz Demokrata-Polski, 4 maja 2017 r.

Środa ocenia m.in. o Wałęsie ..."mimo zasług, był histerykiem i intrygantem"...

86 0 0 A A A

" Nie lubiłam żadnego z naszych prezydentów. Żaden nie wydawał mi się godny tej roli. Wałęsa, mimo zasług, był histerykiem i intrygantem, do Kwaśniewskiego nie miałam za grosz zaufania (ten PZPRowski styl, to picie z Głódziem, jeżdżenie papamoblie), Lech Kaczyński był poczciwym człowiekiem ale tylko cieniem swojego brata, Komorowski leniwym szlachcicem (no i zabijał bezbronne zwierzęta]"

"ale Duda! Duda przerasta wszystkich w beznadziei. Wysłuchałam jego ostatniego wywiadu, gdzie mówi o potrzebie polityki historycznej rozumiejąc przez nią propagandę PiS. Bajdurzył o polityce wstydu i wstawaniu z kolan (on, który nigdy z nich nie wstaje i chyba sam nie wie do kogo się modli: do Boga czy Prezesa, choć może dla niego, jak i dla polskiego Kościoła to wszystko jedno) bezmyślnie zachwalał żołnierzy wyklętych, powiedział „spór o żołnierzy wyklętych to spór o rząd dusz, o to czy kraj ma być nadal w rekach poskomunistów” przy czym zapewne nie chodziło mu o Czabańskiego czy Piotrowskiego i wielu innych PZPRowców w PiSie. Tylko o tych, których PiS nie lubi."


Fajna ocena i jaka uprawniona.Ciekawe na kogo głosowała z tych intelektualistów. Szkoda, że jeszcze nie wiedziała jak Komorowski zrobił maturę.


Ciekaw byłbym oceny premierów, szczególnie Tuska.

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

interesuje sie polityką, historią, literaturą, turystyką, filmem, fotografiką; kocham demokrację i prawde nieznosze obłudy fałszu i piaru

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • przyszli aby wyjść
  • zmienić wyłanianie kandydatów do promocji w aktualnym układzie. Szukanie talentów- żarty,...
  • proszę o wyrażanie się godnie na moim blogu. Kurski niezależnie od jego oceny wygrał bo...

Tematy w dziale Polityka