Rzeczpospolita
link do powieści Pas Kuipera http://naszeblogi.pl/46711-powiesc-pas-kuipera
90 obserwujących
2381 notek
2230k odsłon
  147   0

Holdys.Rzadzi nami holota a nie liderzy

 

Holdys” To przykra konstatacja, ale wynika z tego, jakich mamy ludzi u władzy. Nie będę ukrywał, że mam pretensję do polityków poprzedniej generacji: do Mazowieckiego, Michnika. O to, ze odeszli i wpuścili na swoje miejsce gorszych. Przecież nie zastąpili ich światli intelektualiści, ale byle kto odgórnie wskazany przez władze partii. U nas u władzy nie ma liderów narodu tylko warczące ratlerki. No i jakie prawo mielibyci chuligani tworzyć?” zrodlo tutaj
 
Czyzby Holdys sugerowal ze Tusk , Kaczynki, Pawlak , Napieralski ich otoczenie odgornie wskazuje i preferuje holote i chuliganow. Holota i chuligani  prawodawcami w Polsce.  Holdys na  pewno ma racje mowic ze to wladze  partii faktycznie desygnuja poslow , a narod w  demokracji fasadowej / jednym z glownych filarow tej demokracji jest ordynacja proporcjonalna /  niby cos tam ma do gadania, niby cos tam wybiera. Taka demokracja na niby. Czy jednak zawsze ordynacja proporcjonalna skutkuje preferowaniem holoty i chuliganow przez wodzow  partyjnych, czy tylko w Polsce mamy holote i chuliganow u władzy. Z wladza tych huliganow bym nie przesadzal . Prezciez to tylko ratlerki pokojowe liderow partyjnych, pokornie lizacych reke pana i glosujacych zgodnei z jego kaprysami. Przyznal to zreszta ostatnio  Klopotek, który chce być prezydentem jakiegos  miasta bo ma dosc bycia czescia sejmowej maszynki do glosowania.   
 

Linki do wypowiedzi Tuska ,Sikorskiego ,Putina , Rokity,Brzezinskiego, Krasnodebskiego, Dudka, Staniszkis Kaczynskiego  „Stronnictwo Pruskie i Jagiellonskie”

        

      
Lubię to! Skomentuj11 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale