Rzeczpospolita
link do powieści Pas Kuipera http://naszeblogi.pl/46711-powiesc-pas-kuipera
89 obserwujących
2381 notek
2218k odsłon
  1158   0

Atak gejów w USA na leczenie prenatalne homoseksualizmu

Atak gejów w USA na leczenie prenatalne homoseksualizmu 
 
„Bioetycy protestujący przeciw praktykom dr New argumentują, że chodzi głównie o to, by dziewczynki nie były homo- lub biseksualne.„…„– To pierwszy przypadek w historii medycyny, gdy lekarz aktywnie stara się zapobiec wystąpieniu homoseksualizmu – mówi prof. Alice Dreger, bioetyk z Northwestern University. Prof. Dreger należy do grupy ponad 30 ekspertów – endokrynologów i etyków – protestujących przeciw stosowaniu eksperymentalnej terapii, której poddawane są płody. Chodzi o podawanie kobietomw ciąży deksametazonu – silnie działającego syntetycznego glikokortykosteroidu. ‘…”W założeniu ta terapia ma pomóc dziewczynką zagrożonym niebezpieczną chorobą – wrodzonym przerostem nadnerczy. Ale – jak twierdzą krytycy – może być również wykorzystywana, aby zapobiec homoseksualizmowi lub biseksualności, które częściej występują właśnie u kobiet z tą chorobą.”…” "Dowody na to, że homoseksualizm jest wrodzony, mogą równie dobrze prowadzić do uznania, że można mu zapobiegać. Tak jak ma to miejsce w badanym przez nas przypadku" – napisali eksperci zajmujący się działaniami dr New. Amunicji krytykom dostarczyła sama lekarka, która podczas kilku konferencji naukowych zaprezentowała efekty podawania leku kobietom w ciąży i płodom. Wśród pożądanych skutków była m.in. zmiana zachowania”…źródło tutaj
 
Mój komentarz
 
Cały czas w swoich tekstach broniłem homoseksualistów , homoseksualizmu  przed ....homoseksualistami. I to pomimo tego ,że uważam „ małżeństwa homoseksualne za pozbawione jakichkolwiek racji  wynaturzenie społeczne , adopcję dzieci przez tego typu „ związki „ za mające znamiona przemocy społecznej  wobec tychże dzieci .
 
Wszyscy, którzy w miarę an bieżąco czytają moje teksty pamiętają ,że jestem przeciwnikiem jakichkolwiek manipulacji genetycznych na istotach ludzkich , w tym na mającej  znamiona takiej manipulacji  metodzie in vitro.
 
Jeszcze ciekawiej wyglądają badania genetyczne. Oto fragment moje notki  „Naukowcy udowodnili, że preferencja seksualna zależy od obecności tylko jednego genu w organizmie. Chodzi o gen odpowiedzialny za zachowania zwierzęcia związane z reprodukcją - FucM. Kiedy go zabraknie, następuje zmiana orientacji seksualnej” całość tutaj
 
Postulowałem i postuluje całkowity zakaz takich działań z całkowitą świadomością , że jednymi z głowach beneficjentów tego będą właśnie środowiska homoseksualne .
 
Środowiska naukowe były już o d dawna przekonane ,że homoseksualizm jest wrodzony. Że ma podłoże genetyczne   Za to homoseksualiści cały czas twierdzili , że homoseksualizm ma podłoże kulturowe. Nie można zresztą im się dziwić . Przyjęcie  założenia że jest to zachowanie wrodzone jest o rok od uznania ponownie homoseksualizmu za chorobę. Tym razem o podłoży genetycznym .
 
Abstrahując od rozważań , czy możemy juz teraz mówić o homoseksualizmie jako o chorobie , czy nie , najistotniejsza kwestią jest to czy możemy dopuścić do tego aby rodzice mogli „zaprogramować” heteroseksualne dziecko. Dzięki metodzie in vitro już niedługo będzie można implantować  jednie heteroseksualne zarodki, a dzięki prawu do aborcji usuwać „ homoseksualne „ ciąże.
 
Już niedługo homoseksualiści byliby rzadkimi wybrykami społecznymi. W szkołach uczono by się jak tolerować ich jako osoby z chorobą genetyczną, powodująca poważne zaburzenia społeczne , występującą w rodzinach ortodoksyjnie religijnych lub patologicznych w których  alkoholizm, upośledzenie umysłowe uniemożliwiło odpowiednią „opiekę „ prenatalną.     Kto wie , czy homoseksualiści nie mieliby prawa do procesowania się z rodzicami o to , że ci zaniedbali swoje obowiązki i nie dopilnowali albo kuracji, albo dopuścili do ich urodzenia. Przykład procesu Alicji Tysiąc powinien ty być przestrogą .
 
I o dziwo nagle masa bioetyków przestała wspierać prawa kobiety do wyboru . Według nich , kobieta, rodzice nie mają prawa decydować o tym jakiej orientacji seksualnej będzie ich dziecko.
 
Już za niedługo potężne lobby homoseksualne stanie się sprzymierzeńcem katolicyzmu , konserwatyzmu , w tym rodzinnego. Prawdopodobnie będą przeciwnikami jakichkolwiek manipulacji genetycznych Będą musieli jednie odpuścić niepotrzebny im sojusz ze skrajnym lewactwem, sojusz mający na celu rozbicie rodziny , w tym odpuścić sobie „małżeństwa „ i adopcje.  Bo co poza mocnym religijnym zakazem manipulacji genetycznych ma przekonać matki , rodziców  do tego , aby rodzili  dysfunkcyjne w końcu społecznie homoseksualne dzieci.
 
Marek Mojsiewicz
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Linki .Szybki dostęp do ponad 500 moich tekstów tutaj
 
Linki do wypowiedzi Jana Rokity dotyczące Tuska, Kaczyńskiego , Unii, islamu  Sikorskiego jednomandatowych okręgów  wyborczych, modernizacji , systemie prezydenckim, manipulacjach niemieckich przy TraktacieLizbońskim   tutaj
 
Doktryna Mojsiewicza” to doktryna  opierająca się na trzech strategicznych kierunkach które powinny wyznaczać politykę Polski Odbudowa I Rzeczpospolitej w ramach Unii Europejskiej , budowę sojuszu ,którego celem byłoby okrążenie i osłabienie Rosji oraz budowę Zjednoczonego ,  Federalnego Państwa Europejskiego          
 
Linki do wypowiedzi Michalkiewicza,Juszczenko,Tuska ,Sikorskiego ,Putina , Rokity,Brzezinskiego, Krasnodebskiego, Dudka, Staniszkis, Kaczynskiego
 
        
Lubię to! Skomentuj2 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale