Rzeczpospolita
link do powieści Pas Kuipera http://naszeblogi.pl/46711-powiesc-pas-kuipera
90 obserwujących
2381 notek
2228k odsłon
  44   0

Walesa uhonorowal antychrzescijanskiego despote za.... zasługi

Kara smierci za gloszenie pogladow religijnych, kara smierci za odstepstwo od religi panstwowej, kara smierci przez ukamieniowanie za zdrade malzenska , kara obciecia reki za kradziez , brak wolnosci slowa, brak praw wyborczych dla obywateli, sadownictwo oparte na religii ,waska oligarchia eksploatujaca kraj.

"Po przemówieniach m.in. Tuska i Barroso za zasługi na rzecz dialogu międzyreligijnego wręczono Nagrodę Lecha Wałęsy. Otrzymał ją król Arabii Saudyjskiej Abdullah Bin Abdulazi Al Saud. "

Lech Walesa zadrwil  z calej Unie Europejska w osobie  szeaf Komisji Europejskiej Jose Manuel Barroso. Tuz przd wreczeniem nagrody im Lecha Walesy przywodcy oligarchi Saudyjskiej powidzial  "Solidarność" stała sie symbolem wolności i oporu wobec prześladowań"

No ale wedlug Walesy  przesladowania religijne pewnie nie sa przesladowaniami

Pozytecznym i... okazal sie tez Tusk ktory powiedzial

- Tu wspólnie pod przywództwem Lecha Wałęsy odkryliśmy klucz jak uczłowieczyć wolność. Mieliśmy też szczęście do patrona tego ruchu - Jana Pawła II - mówił Tusk.

Frasyniuk moze i nie poda reki Kaczynskiemu, ale i tez nie musialby gdyby rzecz sie dziala w kraju , ktorego przywodce uhonorowal swoja obecnosci Tusk. Byc moze Kaczynski stracilby tam reke ,  np za zdrade malzenska .

Problem podania reki sam by sie rozwiazal.

Przywodca uhonorowany przez Walese moglby tez w swoim panstwie rozwiazc problem ktory powstal podczas debaty Walesa Kwasniewski. Chodzi o mozliwosc amputacji nogi, czy raczej stopy.Problem  w tym ze to Walesa chcial podac Kwasniewskiemu noge  zamiast reki .

Ciekawe czy Barosso pouczal na temat zwiazkow homoseksualnych. Za stosunki homoseksualne groziw tym kraju  kara np uciecia reki .

Nie wspomne o wielce interseujacym obyczju zwiaznym z duma rodowa. Ojciec i bracia razem lub osobno morduja bezkarnie corke, siostre za to np ze zakochala sie i uciekla z domu

Na szczescie Lech kaczynski , glowa Panstwa Polskiego nie bral udzialu w honorowaniu zezwierzecenia np malzenstw mlodych dziewczat a raczej jeszcze  dzieci ze starcami

Slonce Peru zas jakie jest " kazden widzi "

Kiedys mowiono ze kobieta staje sie k.....a jak pierwszy raz wezmie pieniadze za sex , a mezczyzna jak pierwszy raz zdradzi swoje idealy 

Cale szczescie ze wiem ze Bolek to centralka telefoniczna

http://www.rp.pl/artykul/2,229921_Tusk_do_Walesy__Byles_i_bedziesz_legenda.html

 

 

Lubię to! Skomentuj4 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale