Rzeczpospolita
link do powieści Pas Kuipera http://naszeblogi.pl/46711-powiesc-pas-kuipera
89 obserwujących
2381 notek
2217k odsłon
  52   0

Polacy bardziej eksploatowani przez spoleczenstwa Europy

Polacy stanowia teraz najwieksza diaspore w Europie . Jakies kilkanaście milionow licząc stara i nowa emigracje Jak powidzial jednez z członków Krytyki Politycznej ziscilo się marzenie Hitlera . Polacy sa tania sila robocza eksploatowana w calej Europie.
Fatalny ustroj polityczny. Wybory proporcjonalne plus system władzy gabinetowo parlamentarnej .
Oba te czynniki mialy i maja negatywny wpływ na sprawy gospodarcze i społeczne w Posce. Bo nie bez przyczyny doprowadzeni do nedzy polityka podatkowa i  wszechobecna sitwa odbierając nadziej rozjechali się po Europie. Czy się rozjechali, czy tez zostali wypedzeni przez nasza koslawa klase polityczna. Bo jak inaczej nazwac ogromne bezrobocie, szykany urzednicze , takie jak wysoki ZUS, uniemożliwiające bezrobotnym zakladanie nowych firm. Wysoki VAT i podtki zabijające swiezo powstale firmy. Ulgi i zwolnienai podatkowe dla rekinow, którzy wcale tych ulg nie potrzebuja.
Polacy stanowia wymarzona tania sile robocza w Europie. Dlaczego , bo malo zarabiając nie mogą odlozyc na kupno mieszkania, czy domu. Jesli ich nie stac na kupno to musza wynajmowac mieszaknia w calej Europie po duzo wyzszych cenach. Jeśli wiecej placa to tym mniej mogą odłożyć na kupno. Wspaniale kolo zamkniete. Przyjmijmy ze w Anglii mieszka i swiadczy swoja prace  około 1.2 miliona Polakow . Srednio w jednym domu mieszkaniu sa cztery  osoby. To oznacza ze wynajmuja 300 tysiecy domow. Przyjmijmy srednia cene wynajmu na 500 funtow to daje miesięcznie 150 milonow funtow miesięcznie czyli 1.8 miliarda funtow rocznie , ktore zasilaja kieszenie posiadaczy domow. Często bedeacych równoczesnie  pracodawcami tychze Polakow Dodajmy do tego sredni podatek lokany wynoszący około 100 funtow od domu to oznacza 30 milionow  miesięcznie i 360 milionow rocznie.Dla porownania cala emigracja szacunkowo przeslala do kraju dwa lata temu około 20 miliardow zlotych, czyli na Anglie moglo przypadac około  500 miliono do 1 miliarda funtow. Sa to oczywiscei bardzo grube szacunki, ale mogą jakos oddac skale eksploatacji polskich robotnikow na zachodzie. Dochodzi do tego jedzenie, ubranie, rozrywka. Warto tutaj dodac ze chorzy, emeryci, i rencisci pozostaj na utrzymaniu Polakow mieszkających w Kraju ,z a to Polacy za granica utrzymuja cale rzesze lokalnych nierobow oraz osoby niezdolne do pracy. Polacy nie tylko utrzymuja swoja pasozytnicza klase urzednicza, ale maja walny udzial w utrzymaniu tych pasozytow w reszcie Europy Do tego dochodzi praca tymczasowa, tymczasowa latami,  na telefon. Rodzaj degradacji społecznej. A jedynym powodem tego jest to ze jest sie Polakiem
Strajk brytyjskich pracownikow przeciw pracy dla imgrantow. Brown mowi ze musi to rozważyć. Jest to jednozanczie skierowane przeciw Polakom. Nierowna placa za ta samo prace. Zwolnienia w pierwszej kolejności . To Polacy wcalej Europie zamortyzuja kryzys. Zwalniani, wyrzucani na bruk osłonią lokalnych tubylcow przez skutkami redukcji zatrudnienia .
I co robi nasz I Narciarz Rzeczpospolitej, Slonce Peru. Nic bo czy ze stoku widac nedze rodakow za granica. Zreszta co tu żałować nieudacznikow, jak zyczliwei okreslil emigrantow Lech Kaczynski.
Cyz Tusk albo Kaczynski wyrazili oburzenie na slowa Browna, albo czy Polskie  służby interweniuja słysząc o dyskryminacji ekonomicznej i spolecznej Polakow w Calej Europie.
Z pozycji kleczek trudno interweniowac. Można co najwyżej czysci buty Pana. A tak polska klasa polityczna zachowuje się w stosunku do dyskryminujących polska diaspore rzadow zachodnich.
Lubię to! Skomentuj6 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale