Rzeczpospolita
link do powieści Pas Kuipera http://naszeblogi.pl/46711-powiesc-pas-kuipera
89 obserwujących
2381 notek
2219k odsłon
  46   0

Tusk stoi na czele skorumpowanego panstwa

„89 proc. respondentów CBOS uznaje, że korupcja stanowi w Polsce duży problem; 40 proc. twierdzi nawet, że bardzo duży. Dla 6 proc. badanych zasięg korupcji jest u nas nieznaczny, a dla 1 proc. bardzo mały” źródło tutaj
Dla premiera rzadu  skandaliczna na tle inych panstw korupcyjna rzeczywistosc nie jest problemem.
Co innego odebranie 200 milionow zlotych Uniwersytetowi Jagiellonskiemu za opublikowana prac magisterska Zyzaka . Problemme dla Tusak jest ze owze Zyzak nie zostal usuniety z pracy , czy sledzenie tego co pisze  sie o jakims donosicielu, lub   obserwowanie  ścigania przez prokurature  Gontarczyka i Cenckiewicza.
A czym się zajmuj szef klubu parlamentarnego Platformy Obywatelskiej. Pewnie koordynuje prace jakiej komisji antykorupcyjnej. Albo reformy sadownictwa, czy prokuratury,albo ordynacji  która moglaby korupcje ukrócić .Nic podobnego  . Chlebowski zajety jest zwalczaniem Zyzaka i IPN  ewentualnie oglaszanie plotek ze prezydent był pijany. I to w czasie, kiedy Tusk spal tak gleboko ze przez kilanascie godzin nikt  nie mogl go obudzic. Takie uderzenie wyprzedzające. Bo ktos moglby pomyśleć ze Tusk nie odbierając telefonow od Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej albo jest  nieodpowiedzialnym premierem , który spi w czasie gdy sa podejmowane wazne dla Polski decyzje , albo jest „ niedysponowany „ i to bardzo .
Tusk może być dumny ze stoi n czele jednego z najbardziej skorumpowanych panstw swiata i ze dba o to byśmy przypadkiem nie zmienili miejsca w rankingu.
 
Ale jest duza szansa dla przeciwnikow Unii Europejskiej ze Platform wygra wybory do Euroeparlamentu a wtedy skorumpowana do cna Unia sama  sie rozpadnie.  
 
Polecam prace Sun Tzu, chinskiego genialnyego  statega.
Szczegolnie rozdzial mowiacy o wplywaniu na jakosc ludzi stojacyh na czele wrogiego , czy wasalnego kraju.
     
Lubię to! Skomentuj Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale