Rzeczpospolita
link do powieści Pas Kuipera http://naszeblogi.pl/46711-powiesc-pas-kuipera
90 obserwujących
2381 notek
2230k odsłon
  855   0

Antysemicka wypowiedz Palikota

Palikot o Kaczynskim „Są dwa szczegóły z tej teczki, które skończyłyby karierę polityczną Jarosława Kaczyńskiego w Polsce” i dalej 
„- Jarosław Kaczyński potwierdził podczas przesłuchania, że Ludwik Dorn jest Żydem – zacytował fragment przesłuchania Palikot. – W dalszej części przesłuchania, zapytany o kobiet, Kaczyński odpowiada, że nie interesują go kobiety i nie zależy mu na założeniu rodziny. On miał wtedy 32 lata – dodał.- Tu są jeszcze dużo bardziej pikantne szczegóły, ale uznałem, że są pewne granice walki polityczne „
Źródło czytaj tutaj
To co robi Palikot jest bardzo niebezpieczne dla zycia politycznego i spolecznego w Polsce. Sugerowanie przez Palikota ze bycie Zydem to sprawa poufna jest zwyklym antysemityzmem. Spycha tym samym Palikot  Polakow żydowskiego pochodzenia, czy tez Zydow mieszkających w Polsce na pozycje obywateli drugiej kategorii. Sugeruje  ze bycie Zydem jest czyms wstydliwym, jak choroba weneryczna, o ktorej mowienie glosno jest co najmniej nieeleganckie.
Gdyby ktos się spytal na SB Palikota , czy Kaczynski jest Polakiem Kaczynski zapewne nie mialby nic przeciwko temu zeby to potwierdzil . I założę się ze Dorn nie uwaza ze potwierdzenie na SB przez Kaczynskiego ze jest Zydem  to cos zlego.
 
Musimy uważnie przygladac się takim ukrytym  antysemitom jak Palikot, którzy bycie Zydem traktuja w gruncie rzeczy za skaze.  Dlatego tez nalezloby dac tame  manipulatorom takim  jak Palikot i uznac za cos zwyczajnego ze wyborcy znaja narodowość, wyznanie / sa Polacy roznych wyznan w tym wyznania  mojżeszowego /   orientacja seksualna , histori osobista  , majatek, powiazania finasowe i towarzyskie , historia rodzinna  polityka
 
To sa nie tylko normalny zasob informacji , jakie powinnismy znac my  wyborcy, których ujawnianie nie pownno  niczym dziwnym ,Które  zapewniloby spoleczenstwu wzrost zaufania i wieksza kontrole nad klasa polityczna . Bo udzielanie jakis szeptanych informacji typy, a ten to Zyd, ten to Mason, a ten to Opus Dei tworzy atmosfere podejrzen ze to ma ogromne znaczenie i ze gdzies w tle czaja sie spiski. A jesli ma to ta widza pomoglaby zrozumiec ktory polityk ma niejasne powiazania i preferencje.
Amerykanie niedawno wybrali bialo-czarnego Prezydenta, 8 lat temu Libermann ortodoksyjny Zyd o malo nie zostal wiceprezydentem , a jeden z kandydatow okazal się  pochodzenia Zydem. Ludzi eto wiedzieli . Kennedy był katolikiem itd.
Nalezaloby zapytac się Palikota , czy fakt ze Dorn jest Zydem to cos zlego. Albo ze ujawnienie tego faktu jest  dla Dorna obraźliwe , albo czy jest  niekorzystne ?
 
 
 
Lubię to! Skomentuj8 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale