Rzeczpospolita
link do powieści Pas Kuipera http://naszeblogi.pl/46711-powiesc-pas-kuipera
90 obserwujących
2381 notek
2293k odsłony
  1348   0

Rasistowski atak You Tube na Brauna ma pomóc Dulkiewicz

„Paweł Kukiz ocenzurowany przez Google? Kandydat na prezydenta „znika” z wyszukiwarki…...(więcej )

Google cenzuruje słowo "żyd". (więcej )

Grzegorz Braun „Masz informację na temat korupcji w Gdańsku? Zostaw nam informację – razem rozmontujemy układ gdański! Telefon zaufania 782 515 500 „...( https://www.ukladgdanski.pl/ )

https://naszeblogi.pl/52715-handel-niewolnikami-zydzi-wysysali-z-mlekiem-matki

https://naszeblogi.pl/52660-sondaz-braun-ma-juz-40-procent-poparcia-w-gdansku

Grzegorz Braun ocenzurowany podczas transmisji na żywo! “..”Transmisja internetowej telewizji wRealu24 Marcina Roli została przerwana. Stało się to w trakcie rozmowy z Grzegorzem Braunem. Zdaniem redakcji jest to przykład skandalicznej cenzury, która na platformie YouTube w przypadku tego kanału występuje nie po raz pierwszy.

– Podczas mojej rozmowy z Grzegorzem Braunem serwis Youtube zastosował bezpardonową, skandaliczną cenzurę, usuwając nagranie i blokując kanałowi wRealu24 możliwość nadawania na żywo. Proszę o rozpowszechnienie tej informacji – napisał na Twitterze Krzysztof Łuksza.”..”– W nowym, rewolucyjnym świecie nie ma miejsca dla Prawdy. Dlatego wielkie koncerny zmonopolizowały rynek niezależnego obiegu informacji i teraz znów uderzyły! Celem ostatecznym jest całkowite zamknięcie ust wszystkim, którzy mają odwagę myśleć inaczej niż Wielki Brat – dodał.– Youtube zablokował właśnie wywiad z Grzegorzem Braunem podczas transmisji na żywo! Jak widać w Polsce akt. 447, stosunki Polska-Izrael i wybory w Gdańsku to tematy zakazane! Tak się właśnie kończy wolność słowa!”..”– To, co się stało, jest czymś nieprawdopodobnym. Tym bardziej, że oglądałem ten wywiad, wówczas pan Braun mówił o Stanleyu Kubricku, czyli reżyserze. To jest coś niebywałego. To jest łamanie konstytucji państwa polskiego 54 artykuł o wolności słowa – kontynuował. “..”Do skandalicznego cenzury odniósł się m.in. Krzysztof Bosak z Ruchu Narodowego. Przypomniał, że „musimy pamiętać, że nie wolno nam w 100% uzależniać się od dużych platform internetowych”. – Wszyscy duzi gracze, tacy jak youtube, facebook czy twitter, mogą nas wyzerować jeśli zechcą – podkreślił. “..(źródło)

2017 rok Administracja YouTube zlikwidowała kanał Braun Movies, na którym opublikowany został zwiastun filmu „Luter i rewolucja protestancka”. Jak informują twórcy kanału, stało się to bez jakiegokolwiek sygnału czy też uprzedzenia ze strony YouTube.

Trwają prace nad najnowszym filmem dokumentalnym w reżyserii Grzegorza Brauna „Luter i rewolucja protestancka”. Choć dzieło jeszcze nie ujrzało światła dziennego, to już napotyka opór.”..”Administratorzy zlikwidowanego kanału podejrzewają, że poszło o zwiastun filmu „Luter i rewolucja protestancka”, w którym wypowiada się prof. Grzegorz Kucharczyk i mówi o Lutrze jako pierwszym Führerze Niemiec.”..(źródło)

Radosław Korzycki “ SEKRETY FACEBOOKA I KŁAMSTWA ZUCKERBERGA”..”Bomba z Cambridge Analytica wybuchła. Trudno dziś do końca oszacować, jakimi politycznymi konsekwencjami zakończy się ta afera. “.”merykańscy kongresmeni już wzywają do dokładnego zbadania okoliczności, w jakich prywatne dane 50 mln użytkowników Facebooka zostały zdobyte przez wspomnianą firmę, która to z kolei udostępniła je sztabowi wyborczemu Donalda Trumpa. Ustawodawcy domagają się, by Mark Zuckerberg złożył zeznania przed Kongresem. Tymczasem wartość akcji korporacji do której należy to społecznościowe medium poleciały w ostatnich dniach na łeb na szyję, pustosząc jednocześnie konto samego prezesa.

„Przedstawiciele firmy przekonują, byśmy im dalej ufali, ale Zuckerberg musi się wytłumaczyć z tego w jaki sposób Facebook uczestniczył w manipulacji wyborcami” – oświadczyła demokratyczna senator Amy Kolbuchar z Minnesoty, która nie ukrywa swoich prezydenckich ambicji. Lewicowy senator Ron Wyden z Oregonu wysłał z kolei do niego list, w którym zażądał ujawnienia tego jakie podmioty w ostatnich dziesięciu latach naruszyły zasady prywatności portalu i gromadziły dane użytkowników FB.”..(źródło)

Profesor Zybertowicz „Kończy się świat , który znamy ?....”Informatyka: komputery i Internet są tu najwyraźniejszymi przejawami. Internet był i jeszcze bywa postrzegany jako dźwignia demokracji i równości. Wydawało się, iż znosi typową dla radia i telewizji komunikacyjną asymetrię: jeden mówi – reszta słucha (i usłucha). Dziś widzimy, że wskutek rynkowych sukcesów takich firm jak Google i Facebook Internet coraz bardziej staje się kanałem dobrowolnego „wyprzedawania” prywatności i narzędziem monitorowania/kontroli milionów ludzi. Gromadzone przez tego typu firmy ogromne bazy danych (tzw. Big Data) stają się narzędziem nie tylko robienia interesów, ale i panowania środowisk i grup, których tożsamości i metod działania często nie znamy. Ujawnienie przez Edwarda Snowdena programu PRISM, polegającego na zbieraniu informacji o milionach ludzi niepodejrzewanych o żadne przestępstwa, jest tu najlepszym przykładem. ...(więcej )

Lubię to! Skomentuj5 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale