Rzeczpospolita
link do powieści Pas Kuipera http://naszeblogi.pl/46711-powiesc-pas-kuipera
90 obserwujących
2381 notek
2259k odsłon
  1691   0

Prof Nowak poparł Brauna w walce o Gdańsk

- Oczywiście trzeba wybudować szybki tramwaj. Już dawno powinno powstać studium budowy kolei podziemnej w Trójmieście, ponieważ niektóre linie mogą zostać w ten sposób rozwiązane - przekonywał Grzegorz Braun.

CO Z MIEJSKIM PROGRAMEM IN VITRO?

Jedną z kwestii, którą poruszyli kandydaci, była także sprawa miejskiego programu in vitro. Obaj - w przypadku zwycięstwa w wyborach - zapowiedzieli jego likwidację.

- To jest niegodziwa procedura. Ten kto myśli inaczej jest albo ignorantem, albo niegodziwcem. Zachęcam - to autoreklama - do oglądania filmu "Eugenika w imię postępu". To film dokumentalny poświęcony tej tematyce - mówił Grzegorz Braun.

- Naszym fundamentem jest wiara i nic bez niej nie zrobimy. Chcę, abyście o tym wiedzieli, bo bardzo łatwo zbłądzić. Zrozumcie, że jesteśmy tym, czym się karmimy. Jeśli będziemy za dużo czytać o tym, czym jest in vitro, to doczytamy w pewnym momencie, jak wiele dzieci poczęło się dzięki temu i jak wiele rodzin jest dzięki temu szczęśliwych. Nie doczytacie jednak, jak wiele dzieci umarło z tego powodu - mówił Marek Skiba.

Udziału w debacie odmówiła trzecia kandydatka - komisarz Gdańska Aleksandra Dulkiewicz. Jak tłumaczyła, nie chce brać udziału w dyskusji z Grzegorzem Braunem, który jawnie sprzeciwia się demokracji.”..(źródlo)

Mocne przemówienie Grzegorza Brauna! Uruchamia infolinię i serwis do zgłaszania naruszeń Układu Gdańskiego: „Zadzwońcie do nas zanim przyjdziemy po was”..”Grzegorz Braun na dzisiejszej konferencji poinformował o uruchomieniu serwisu oraz telefonu zaufania dla osób pokrzywdzonych przez Układ Gdański. – Masz informację na temat korupcji w Gdańsku? Zostaw nam informację – czytamy na stronie ukladgdanski.pl.Grzegorz Braun w mocnym przemówieniu zwrócił się do mieszkańców Gdańska, by zgłaszali przykłady korupcji w Gdańsku na specjalnej infolinii oraz stronie internetowej, którą właśnie uruchomiono. Apel kieruje też do „skruszonych przedstawicieli mafii, służb i lóż”, by „zadzwonili do nas, zanim przyjdziemy do was”...” Zapraszam do wejścia na stronę ukladgdanski.pl. Zapraszam do korzystania z telefonu zaufania zaufania Układu Gdańskiego. Zapraszam do kontaktu wszystkich poszkodowanych i ewentualnie skruszonych przedstawicieli mafii, służb i lóż. Zadzwońcie do nas, zanim przyjdziemy po was – powiedział na konferencji Grzegorz Braun, kandydat na prezydenta Gdańska. (więcej )

 https://naszeblogi.pl/52787-kaczynski-zemscil-sie-na-gdansku-infantylna-dulkiewicz

https://naszeblogi.pl/52779-pytaja-czy-adamowicz-jest-ojcem-corki-dulkiewicz

https://naszeblogi.pl/52737-rasistowski-atak-you-tube-na-brauna-ma-pomoc-dulkiewicz

https://naszeblogi.pl/52725-korupcyjny-telefon-zaufania-brauna-panika-w-gdansku

https://naszeblogi.pl/52672-gdansk-plazynski-i-wyszkowski-ujawnili-przekrety-dulkiewicz

https://naszeblogi.pl/52660-sondaz-braun-ma-juz-40-procent-poparcia-w-gdansku

https://naszeblogi.pl/52631-tusk-osobiscie-zamieszany-w-niszczenie-brauna-w-gdansku

https://naszeblogi.pl/52611-walentynowicz-poparl-brauna-zatopia-gdanska-mala-sycylie

https://naszeblogi.pl/52596-przekret-gdanski-kaczynski-przestraszyl-sie-brauna

https://naszeblogi.pl/52431-winnicki-wystartuje-na-prezydenta-gdanska

-----

Mój komentarz

Układ Gdański musi mieć swoje tajne sondaże. I musi być nieciekawie, bo przerywa się medialną zmowę milczenia wokół Brauna. Media skupione wokół Układu i Układu Gdańskiego rozpoczęły pierwsze piorące mózgi Gdańszczan ataki na Brauna.

Dobry wynik Brauna spowoduje, że będzie kandydował do Europarlamentu z Gdańska, że stanie się twarzą i lokomotywą kampanii wyborczej koalicji propolskiej.

Braun w tych wyborach pokazał ,że ma charyzmę, że potrafi zgromadzić wokół siebie dobrych organizatorów.

Jestem przekonany, że Braun po eurowyborach stworzy nową partię. Przejmie ludzi od schodzącego ze sceny politycznej Korwina Mikke. I przejmie tych narodowców, którzy mają dość nieudaczników okupujących kanapę Ruchu Narodowego.

Braun już jest zwycięzcą wyborów w Gdańsku. Nawet jeśli przegra .Pokazał przy tym, że ma odwagę polityczna, jest skuteczny.

Tuż po śmierci Adamowicza napisałem tekst o korzyściach jakie by odnieśli narodowcy, gdyby wystartował Winnicki .Okazało się ,że narodowcy analizowali ten scenariusz i doszli do wniosku , że …..nie zbiorą podpisów.

W starciu o przywództwo nad ruchem narodowo wolnościowym pomiędzy Braunem, a Winnickim Braun wyszedł zwycięsko.

Marek Mojsiewicz

video Jerzy Robert Nowak popiera Grzegorza Brauna

video Jan Pospieszalski (TVP) wRealu24 o tym czy jesteśmy świadkami końca cywilizacji chrześcijańskiej?

Video Debata Grzegorz Braun - Marek Skiba

video Grzegorz Braun: spot wyborczy Lwy Gdańskie #4

Lubię to! Skomentuj7 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka