Blog
monitorpolskislowian
monitorpolskislowian
2 obserwujących 20 notek 19111 odsłon
monitorpolskislowian, 23 kwietnia 2014 r.

Proroczy sen-Przepowiednia raju na ziemi

152 1 0 A A A

Miałem sen że cała plejada mesjaszy,bogów i tych innych zbawicieli w końcu przybyła na ziemie i to jednego tego samego dnia.

A mieli oni rożne właściwości i zalety:jeden potrafił nękać swój lud wierzących niesprawiedliwością bólem upokorzeniem bo niewystarczająco go czcili,za mało ofiar poświęcili.
Drugi dał się ukrzyżować swoim wierzącym twierdząc że cierpienie to droga do zbawienia.
Trzeci zażądał ofiar swoich wierzących w imię wiary by palili żywcem swe dzieci na stosie.

Nie ma sensu ich wszystkich wymieniać gdyż setki ich się tu zleciało.

Ważne że zabrali ze sobą wszystkich islamistów,żydów,chrześcijan,jehowych,i wszystkie inne ziemskie sekty,jakieś 98 procent ziemskiej populacji.

A razem z nimi odjechały te wszystkie wydruki chwalące zalety tych jedynych zbawicieli jak również malowane papiery przed którymi klękali i zwali świętymi. Już nie wspomnę, że odlewy z gipsu również zabrali z sobą.

 I świat uwolnił się w końcu od tego towarzystwa. Wszelkie synagogi, meczety i kościoły zostały rozebrane. I od tej pory na Planecie nie było już żadnych bożków ani mściwych,tych co w imię swoich bogów wojny toczyli o ziemie obiecaną ani tych co rytualne ofiary dla bogów ze zwierząt składali.
Żadnego. Ufff. Co za radocha. Zero matactwa, fałszu, zakłamania. Zero ofiar ze zwierząt czy ludzi. Zero żadnych religii. Zero wojen w imię bożków. Zero facetów w czarnych sukienkach czy w maskach z psiej dupy. Zero sztucznych dogmatów.
Zero ludzi - kukieł. Zero wszelkiego plugastwa umysłowego. Jedynie mądrzy ludzie uczyli dzieci od tej pory. Nastąpił rozkwit prawdziwej duchowości, a nie substytutu dla mas o nazwie "religia".
Co to był za piękny sen!

Tekst znaleziony w sieci,oby sen się spełnił:-)

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

Ostatnie notki

Ostatnie komentarze

  • @Autor PILNE! Okupant żydowski, zagrabia 45 % terytorium POLSKI!...
  • @Autor PILNE! Okupant żydowski, zagrabia 45 % terytorium POLSKI!...
  • @TU I TAM 66 Osobiście znam te osoby i naprawdę pomagają ręczę za to ,nie wypowiadaj się o...

Tematy w dziale Społeczeństwo