54 obserwujących
212 notek
1300k odsłon
  318   0

Czy to już jutro?

Oczekujemy na to co ma nadejść i ciągnie niezmordowanie za sobą zawsze, lęk i trwogę.

Dziś wydaje się to nazbyt naturalne. Niemniej są dziś tacy co panicznie dokonują próby obaw i tacy co wszystko olewają uważając że ich to nie obchodzi lub nie dotyczy.

Niemniej kto jest władny orzec jak bardzo sprawiedliwe jest ostrze co ma uderzyć w Nas a nie jest rzucane na oślep. Nikt.

Idzie czas gdy lękać się będą niegodziwcy, z tytułami i bez, których poniżenie nie będzie miało równych sobie. U których wszystko co mają i posiadają opiera się na przemocy i wyzysku nielitościwego ludzi. Na nieuczciwości i moralnego poniżenia, którzy żyją ułudą ze mogą kraść, rabować, i żyć dostatnio za pomocą siły i oszustwa. Których jedyną słyszą wartością jest czerpanie radości i korzyści oraz gromadzeniu marnych dóbr.

Owi niegodziwcy mają bardzo poważne powody by się bać i lękać przyszłego już czasu, bo sądzili że to co mają i ukradli to pozostanie u nich na zawsze.

Oni zostaną owym ostrzem sprawiedliwości ugodzeni i zostanie im odebrane to co nieuczciwością i krzywdą zdołali zawładnąć.

Prawo jest sprawiedliwe chociaż nie te którym fałszywe i krzywdzące orzeczenia wydają, w imieniu tych których oszukują i okradają.

Panika, krzyk i strach ogarnie naszych odwiecznych wrogów i tych co mówią naszym językiem. A prawda będzie taka że każdy zostanie potraktowany wedle własnych zasług i w tym rozliczeniu nie będzie spolegliwych katów ani pachołków ani kolesi.

Kto pragnął skromnego dobra nie musi się obawiać czy lękać gdziekolwiek by nie był, bo los będzie miał na niego swe wejrzenie. Bo cóż będą go obchodził kataklizmy, utrata dóbr czy życia niegodziwców. Czym będą go straszyć wydarzenia straszne czy nawet bliskie już realizacji, skoro sam swą ręką zadba o skromne dobro swej przyszłości.

Teraz gdzie dziś widziany jak świat stracił swą wszelką kontrolę moralną, na poziomie narodów skaczących sobie do gardła ale i na poziomie zwykłych ludzi których zawiść pcha na stanowiska, dziś jak nigdy dotąd potrzebny jest rozważny i właściwy wybór drogi.

Patrzcie w około ilu jest spolegliwych przydupasów, kręcących się koło nogi stołu Pana. Dlatego mądrzy powinni dokonać oceny rozważnej pomiędzy tym co jest zbędna a co wartościowe, pomiędzy tym co pozostanie a co upadnie. I wszyscy ci co nie dokonają owego rozliczenia, nie dokonają wyboru, zostaną postawieni na zatracenie i to nie zależnie od tego jaka będzie owa wątpliwa na jutro, dziś przyszłość.

Naszym dzisiejszym życiem rządzi niegodziwość przeszłości w którą daliśmy się wplątać słuchając naszych guru, którzy za nic mieli i nadal maja naszą dobroć i przyszłość.

G.Barbarin pisał”” zły nie będzie miał innego i gorszego wroga jak siebie samego””, a to co go ugodzi to będą jego własne złe i niegodziwe czyny. Owe czyny stanowią o naszym przeznaczeniu.

Będą więc Was zwodzić moralnością oparta na lęku przed Bogiem, będą was straszyć koszmarem piekła i niegodziwością szatana. Będą w Was wpajać odmienną moralność wywodząca się ze starych mitologii, stronniczą postawą, gniewem i fałszywym świadectwem.

Wszystko po to abyście nie byli i nie zostali przygotowani.

Aby jak najwięcej z Was zostało straconych, sądząc ze potem znów zasiądą na tronie aby pachołki na nich ciężko swój kark do ziemi zginali.

Nowa ludzkość będzie lepsza od obecnej, bo wyrosną ze zwykłego zawistnego zezwierzęcenia. Zaistnieją znaczne zmiany w świadomości tych co pozostaną będąc przygotowanym, Te doświadczenia pozwolą na szybki i znaczny rozwój szyszynki i przysadki. I jak napisałem pogonicie na zawsze wyznawców Boskości a Boga będzie każdy nosił w swym sercu i nie będzie już pośredników w niczym. Człowiek wróci do wyznawania miłości w czynie i mowie, którą dziś ma odebraną.

Będzie mógł zatem mieć poszerzoną percepcje, dostrzegając i rejestrując rzeczy dziś nam odebrane i niedostępne, które są domeną nielicznych.

Ale do tego przygotować się trzeba dziś robiąc samemu sobie własny rachunek swego sumienia, przygotowania się fizycznego i naprawienia niegodziwości, czy błędów jakie w naszym życiu u nas zagościły. Musicie się poczuć jak prawdziwa istota ludzka.

Czy jednak zdołacie podołać owej próbie?

Lubię to! Skomentuj15 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale