Blog
Muki
Muki
Muki Poszukiwacz zaginionego czasu
52 obserwujących 139 notek 1156489 odsłon
Muki, 18 marca 2017 r.

Idą ciężkie czasy:

  Już raz pisałem.

Idą bardzo ciężkie czasy dla naszych dzieci i braci, dla naszych rodzin. Idzie zło. Zło, które zadają nam ci, których wybieraliśmy jako ostoje ciepła dobra i opieki nad nami. Nie, kto inni nie nasz graniczny wróg, nie nasz daleki wróg, ale dokładnie nasi wybrańcy. Idzie to zło pełzające. Nie od razu, ale kroczek po kroczku jak plasterek po plasterku odkrawywanej wędliny. Kroją nas kroczek po kroczku, niby nie zauważalnie niby nie odczuwalnie, za każdym razem ciut i coraz więcej. I nie ma znaczeni a jaka opcja dorwie się stołka, zieloni czy czerwoni czy brunatni, wszyscy są tacy sami i nie wiele się pomiędzy sobą różnią, za wyjątkiem ilości i wielkości przewał, za które płaci naiwny do szpiku kości plebs.

A kto dostaje posadki?

W ogromnej większości ci dobrze na wiecach z ambon przemawiają.....i nie ma znaczenia czy jest z Klewek czy z Marchewek, wikt za twórczość bez pokrycia ma zapewniony i kary ni poniesie na nagrody dostanie.

Tak jak Wam pisałem, tak jak to widziałem.

Dziś powstaje projekt, naszego rządu PIS, aby postój w centrum miast kosztował 300% drożej 9 zł za godzinę przez wszystkie dni tygodnia.

Samochody są podstawa mej egzystencji jako dostawy i co?

Bardzo się ten glift podoba radnym, ale za siedzenie postojowe własnym dupskiem na fotelach w magistratach to postojowego płci nie chcą, im się nie należy za parkowanie?

Mają przywileje, jakie sami sobie ustalają? Zwolnieni są z obciążeń? Bo to nie jest pospólstwo a wyższa sfera, lepsza od plebsa?

To samo jest z rządową TV, ja jej nie oglądam, paranoje i maga nagabywanie mnie nie leży i mam płacić za chlam jaki wali z TV?

To jak w obozie zmuszają mnie do ponoszenia kosztów na darmozjadowi nieudaczników, co żadnego przyzwoitego potrzebnego i uczącego programu sklecić nie potrafią a za artystów z wielodzisięcio tysięcznej gaży się uważają. 

Jeszcze się nie budzicie z tego pozornego snu w letargu dobrobytu. Rok w rok trzeba zaciskać pasa, ale przez doły społeczne, bo nic nie mają większego dochodu, to im i tak nie zależy czy zabiorą im złotego czy 5.....

Pisałem Wam o preppersach ale bez odzewu.

Pisałem Wam ze dla mnie preppers to nie ten, co biega z krzesiwem po krzakach, udający boskiego rozpromienionego Gonzo.

To też nie ten, co trzyma parę kilo zapeklowanego żarcia w schowku w piwnicy, siedząc na nim okrakiem, czy bańkę stopionego smalcu na gorsze czasy.

Ale ten, co ma narzędzia ze sobą zdatne przygotować i wyprodukować swoje jedzenie...to jest właściwy i prawdziwy preppers czyli ten właściwie przygotowany. Zdolny i godny przeżycia czy przetrwania – bo to wartościowa i rodzinnie i społecznie osobistość..  A reszta trutni na co liczy? Na frajerskich frajerów i litość im wklepanej pod czachę jako wzorzec chrześcijanina?

Niechaj leją cię po gębie oburącz a ty im odpłacaj ciężką swą mrówczą zaharowaną pracą. A jak mało to oddaj życie za tych panoczków na stołkach....no w imię wolnego dobra narodu..........hm..

 

Sytuacja w kraju jest coraz gorsza, odnoszę wrażenie ze te systematyczne podnoszenie obciążeń ma służyć jedynie temu, aby skłócić pospólstwo pomiędzy sobą, aby skoczyło sobie do gardeł w bratobójczym amoralnym boju. Wówczas będzie można ingerować siłowo, czyli zbrojnie, bo przecież akcja siłowa będzie uzasadniona.

Rosja podtrzymuje konflikt na Ukrainie, szykuje się na zbrojne uderzenie na Białoruś. Potem za drugim razem walki przeniosą się tutaj na nasz kraj. Z Was nic nie zostanie mości niewolnicze zahukane robaczki.

Rozdarci jesteście przez trzy partie, lewice prawice i kościół. Trzy zbiory Was jak meble w swej garderobie przestawiają – to na prawo, to na lewo a pomiędzy każdy swą zmyśloną śrubkę wam przykręci robaczki świętojańskie.....

Teraz mamy polowanie w Watykanie, polowanie na Wiedzmy, i nadciąga realizm wandala w Wasze. Zobaczycie na własne gały, czyli obraz długów, i nadciągających kryzysów.

Zobaczycie jak za niedługo popadniecie na kolanach a straszyć Was będą realnie wojną, kryzysem i samym diabłem. Bo jesteście lenie a stworzyliście kastę cwaniaków i wydrwigroszy, co Was na skraj przepaści i nędzy zawiodła maniąc różnymi fakami.

Moja droga prowadzi na północ i żaden z Was piszących i czytających nie zapytał, dlaczego. Nie dociekał niezbyt się ciekawił.

Ja tu zostanę dumnie pierś podnoszą i głupoty sadzą, co nie miara. To, co przyjdzie jedno za drugim trzy razy a już raz się zaczęło, ostatnim będzie i nigdy prze kilka tysiącleci się nie powtórzy.

Lubię, Nostradamusa, ale cenię przepowiednie i wypowiedzi skromnego nieuczonego i nie piśmiennego chłopa Mitar-y Tarabić-a który mówi to samo co Nostradamus, Innym językiem co prawda, bardziej prostym i płowym, ale mając zrozumienie to wiedza stąd płynąca jest pełna a i poparta myślą i od czasu do czasu doświadczeniami i czasami widzeniami własnymi.

Opublikowano: 18.03.2017 13:12.
Autor: Muki
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Wydaje się, że jestem podróżnikiem, po czasach i kartach zamierzchłej historii. W mym zainteresowaniu leżą dokonania prastarych ludów, Sumeru – Indii – Egiptu – Azteków – Majów. I część zwana Mitologią w dokonaniach i osiągnięciach astrofizyczno - geodezyjnych. Uwielbiam, kryptografie i kryptologie, poszukując dnia wielkiej przepowiedni, w którym ma odejść stąd ród Adamowy.

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Polska powinna stworzyć małą Unie Trój morza i odciąć się od cwanych darmozjadów.Mój...
  • @tichy Z czego wynika, że drobny producent nie powinien sprzedawać pomidorów w sierpniu. Ale...
  • @Krzysztof J. Wojtas pana stwierdzenie w podsumowaniu jest prorocze. pyskówki wszelkiej maści...

Tematy w dziale