26 obserwujących
479 notek
381k odsłon
  199   6

Boli tylko na pokaz

 

Brakuje słów na komentowanie tego co się dzieje na Ukrainie. Obrazy gwałtu, morderstw, kradzieży i wszystkich bestialskich czynów barbarzyńców, ma wzbudzać strach i to skutecznie robi. Mamy się bać i zakodować sobie ten lęk na kiedy już opadną emocje i zaczniemy się oswajać z tym co się dzieje na Ukrainie.

Urodzeni jeszcze podczas II wojny i zaraz po niej, doskonale pamiętają szkielety zbombardowanych domów, biedę i wszawicę. Zdjęcia wyciągniętych rączek dzieci z wydrukowanym numerem, sterty butów, walizek i okularów pomordowanych i spalonych w piecach krematorium Oświęcimia, nigdy nie zostały usunięte z pamięci tych, którym przyszło się urodzić w pobliżu tego miejsca.

Tego się nie da zapomnieć. Przeciwnie. Zawsze gotowy jest zmysł informujący i ostrzegający przed fałszem gdy przekaz jest nieprawdziwy. Na nic niby tzw. niezależne media. Zmysł przypomni - uważaj i wiedz kto był założycielem i dlaczego tak usilnie promuje opozycje.

Wiceszef rosyjskiej RB Miedwiediew przypomniał prawdziwy cel Kremla - zbudowanie przez Rosję "otwartej Eurazji - od Lizbony po Władywostok".

To samo ogłosiła, po rosyjskiej inwazji na Krym, Angela Merkel w 2015 roku.

Było to na forum ekonomicznym w Davos. Snuła plany na szeroką kooperację UE z Euroazjatycką Unią Gospodarczą w ramach określonych przez Putina jako "obszar handlu między Lizboną a Władywostokiem". Niemcy przyjęli to z entuzjazmem twierdząc, że współpraca z Rosją przyczyni się do umocnienia pokoju w Europie.

Pokój ten ma polegać na całkowitym unicestwieniu Ukrainy i nie łudźmy się że to już koniec. Mamy czekać w kolejce, aż do czasu całkowitego zagłodzenia i postawienia na czele rządu swojego totumfackiego Tuska i jego kumpli.

UE postępuje tak jak już to wcześniej było zaplanowane. Wstrzymanie funduszy, szczególnie teraz gdy przyjęliśmy tylu uchodźców pod swój dach, obiecywanie sankcji które wprowadzane są jak żółw ociężale, szmery niezadowolenia mieszkańców z przyjęcia ukraińców, aż do głośnego buntu. Systematycznie i skutecznie. To tu, to tam tak tylko niby od niechcenia.

Oby tylko Stany Zjednoczone i Anglia nie zdążyli dozbroić i utrwalić te okropne widoki dążących do pokoju w wykonaniu ruskich i niemców.

Na tapecie UE grillowanie Polski praworządnością. Gorliwa Spurek, Ochojska i inni zaprzańcy w tym ochoczo pomogą, bo rząd ludzi obdarzonych inteligencją i moralnością jest im niepotrzebny.

Wolą swoich praworządnych narzucających LGBT i coś tam jeszcze, szkoły uczące na matołów dla tych co to pożerają całe PKB. Swoich poślą "na prywatne nauki". Taką przyszłość rysuje nam Unia, pod butem Ruska i Niemca. Nowy Pakt już gotowy....


Lubię to! Skomentuj6 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale