28 obserwujących
502 notki
387k odsłon
  306   4

Niemcy będą nas chronić

Zima, zimno i ciemno

Jak zareagował Berlin na rosyjską inwazję na Ukrainę, zdradził Boris Johnson....

Zdradził?

Przecież wszyscyśmy byliśmy świadkami wypowiedzi Berlina do ambasadora Ukrainy w tym czasie. Po co pomagać jak za 2 - 3 dni was nie będzie.

Każdy kto na to patrzy, doskonale wie że Niemcy są głównym hamulcowym unijnych sankcji na Rosję i pomocy dla Ukrainy. W nakładaniu sankcji na Polskę są mistrzami w wymyślaniu powodów dlaczego to robią.

Wracam pamięcią do czasów napaści Niemiec na Polskę, a chwilę potem, łamiąc polsko- sowiecki pakt o nieagresji, Armia Czerwona wkroczyła na teren Rzeczypospolitej Polskiej realizując ustalenia zawarte w tajnym protokole paktu Ribbentrop - Mołotow.

Słuchając wypowiedzi polityków z lewicy i totalnej opozycji na temat udzielanej pomocy przez Niemcy, aż dreszcz po plecach przechodzi, a przed oczami stają hełmy dla wojska i szybko psujący się sprzęt wojskowy. Chojna pomoc czy raczej granie na przegraną Ukrainy.

Totalniacy pod rękę z lewicą wychwalają Niemcy jednocześnie krytykują rząd - wszystko nie tak i po co.

Marzenie Putina "od Lizbony po Władywostok" któremu przyklasnęła A. Merkel, jakby dalej miało się spełnić. Niemcom też to na rękę. Nie wiem czy spisano jakieś tajne porozumienia, czy ktoś został przekupiony za co i za ile, ale z tym, że w Polsce chcą mieć swojego na stolcu, wcale się nie kryją. Szarpią rząd, a co za tym idzie, każdego Polaka chcącego pokoju i spokoju w własnej ojczyźnie.

Pomagamy Ukrainie jak tylko potrafimy. Sami kiedyś doświadczyliśmy agresji Niemiec i Rosji. Mordu, rabunku, biedy i osamotnienia. Tego wszystkiego co dzieje się na Ukrainie. Doskonale wiemy, że stoimy na drodze mocarstwowych marzeń jednych i drugich. Dla nich człowiek się nie liczy. Ból, cierpienie, strach o najbliższych, też nie. To narody dla których mordowanie i rabowanie mają w swoich genach. Do nich dołączają i inni którzy myślą podobnie i podobnie dochodzili do bogactwa mając kolonie i wykorzystując tubylców do niewolniczej pracy i mordowaniu niepokornych.

Czy cała totalna opozycja jest na to gotowa.

Morderca bombarduje elektrownie. Zima już tam przyszła i tak jak śmiercionośne rakiety będzie dziesiątkować Ukraińców. Pomocna towarzyszka.

Lubię to! Skomentuj17 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka