47 obserwujących
1221 notek
1210k odsłon
1617 odsłon

Kłamstwo czyli #fakenews CNN-transparent "Pray for islamic holocaust" na MN2017

Wykop Skomentuj14

Brytyjskie witryny dzienników dailymail, indenpendent oraz szereg innych.

Za jednym z opisów:
"The tens of thousands of people came from across Poland and beyond, and reporters documented their signs [Dziesiątki tysięcy ludzi przybyło z całej Polski i zagranicy, a reporterzy odnotowali ich hasła]:

“Clean Blood,” as seen by Politico ["Czysta Krew jak widziało Politico]
[Szefem biura politico jest syn ubeckiego kata Warszawy i innych miast w okolicy - Broniatowski. Jak można wyczytać w wiki jego ojciec - ubek, był m.in. dyrektorem szkoły UB po wojnie, gdzie szkolono tych zbrodniarzy. Jego synalek m.in. napisał instrukcję jak zorganizować Majdan, w czasie kiedy próbowano obalić polski w rząd w grudniu 2016 r. Wcześniej został redaktorem naczelnym niemieckiego (Axel Springer) Forbesa, po zwolnieniach w związku z artykułami dziennikarzy polskiego i izraelskiego o "nieprawidłowościach na mieniu" w gminie żydowskiej, opublikowanych w Forbes.]

W rzeczywistości hasło to brzmiało - "Czysta krew. Trzeźwy umysł". - co jest nawiązaniem do: "Straight Edge, idea postulująca życie beż używek, alkoholu, narkotyków niszczących, zatruwających ciało i ducha. To dobra droga do odbudowy i organizacji narodu. (hasło „Czysta Krew” miało nawiązywać do tego właśnie postulatu, czystości od narkotyków i alkoholu)".

“Pray for an Islamic Holocaust” per CNN. [Módl się za islamski holocaust /widziane/ przez CNN]
[z fakenews CNN współpracuje Anne Applebaum "neokonserwatystka" (formacja założona przez trockistów - teraz krzewią "amerykańską" "demokrację" na świecie - Irak, Afganistan, Syria, ostatnio Ukraina, nieudana akcja Iran, w przyszłości Rosja; od 2015 r. niszczą wizerunek Polski; z tą stacją kolaboruje również Bartosz Wieliński z Gazety Wyborczej, kłamiąc nt. rządów w Polsce]

Transparent “Pray for an Islamic Holocaust” został zawieszony przez kogoś w Poznaniu 17 listopada 2015 r. w szczycie islamskiej rzezi chrześcijan i nie tylko, która odbywała się na Bliskim Wschodzie i nie tylko. Transparent zawieszono 4 dni po zamachach w Paryżu, kiedy liczono jeszcze ofiary i walczono o życie rannych:
"Zginęło 130 osób, w tym 87 w Bataclan. Ponad 300 zostało rannych, z czego 99 osób jest w ciężkim stanie".

2015: "Andrzej Borowiak, rzecznik wielkopolskiej policji, informuje, że transparent zdjęto i zabezpieczono we wtorek rano. Po przetłumaczeniu na polski jego treść brzmi: "Módlmy się za islamski holocaust". - Trudno ocenić, co autor miał na myśli, czy chodzi o holocaust, którego ofiarami czy sprawcami mają być wyznawcy islamu - twierdzi Borowiak".

A chodzić też mogło o... modlitwę, za ofiary "islamskiego holocaustu" (dłuższy napis by się nie zmieścił). Sprawa była lokalna, nie miała związku z Marszem Niepodległości, teraz nadano jej 1. znaczenie 2. inne znaczenie  3. przywleczono i podczepiono pod Marsz Niepodległości i jego uczestników. Operacja dezinformacyjna. Dobrze gdyby polskie służby ustaliły a media nagłośniły kto lub jakie organizacje polskie/zagraniczne stoją za kłamstwem i jego kolportażem i jaki cel lub cele mu przyświecały/przyświecają. Osoba taka, lub osoby ewentualnie organizacje być może innych państw powinny być ścigane - poza innymi przewinami - z uwzględnieniem możliwości sprowadzenia niebezpieczeństwa na Polskę i Polaków ze strony islamistów. Może to być również adekwatna riposta. Mnie osobiście kojarzy się z kłamliwą kampanią antypolską z lat odzyskiwania przez Polskę niepodległości i budowania samodzielnego bytu państwowego.

To kolejny raz powielone kłamstwo, z dzisiejszego popołudnia:

image

Transparentu takiego nie było wcale na Marszu Niepodległości, tym bardziej nie było transparentu o treści, którą chciałyby widzieć lewicowo-liberalne media zwalczające chrześcijaństwo, a promujące islam i masową imigrację z krajów islamskich.

#fakenews

Wykop Skomentuj14
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka