47 obserwujących
1215 notek
1203k odsłony
288 odsłon

Niemcy starają się mącić w brytyjskim Commonwealth. Propagandowe gierki Merkel na szczycie

Wykop Skomentuj

Niemcy starają się mącić w brytyjskim Commonwealth. Propagandowe gierki Merkel na szczycie G20.


Spotkanie z premierem Australii. Merkel wygięły się, a nawet złamały się bardzo nienaturalnie trzymane kartki, wygięły się a nawet złamały tak bardzo nienaturalnie, że było widać, że niby właśnie uzupełniała/uzupełnia wiedzę na temat swojego rozmówcy, z jego fotką do góry nogami. Legendą dla tej propagandowej akcji są częste w ostatnich latach zmiany premierów (3 w ciągu ostatnich 4 szczytów, ten pełni swoją funkcję od sierpnia).
Australia jest w co najmniej bardzo bliskich relacjach z Brytanią, premier Australii (Scott Morrison) poparł wcześniej tego dnia brytyjską premier w związku z umową Brexitową, pewnie poparłby każdą brytyjską propozycję i decyzję w każdej sprawie na polu międzynarodowym.


https://pbs.twimg.com/media/DtXpI8dVsAE6NE9.jpg

hops:

https://pbs.twimg.com/media/DtXNchdXgAAEHMq.jpg


Podobne prostackie wybryki propagandowe można było zaobserwować u Merkel rok temu. Degeneracja postępuje.

Deutsche MSZ odgrywał i odgrywa bardzo ważną rolę w wywiadzie i propagandzie pruskiej, w mąceniu.

Ciekawostka: Jeden z poprzednich kanclerzy Niemiec (NRF/RFN) najpierw był szefem kwartału ulicy z ramienia NSDAP, później pracował w niemieckim MSZ Hitlera, od 1940 r. odpowiadał za propagandę nazistowską na kraje zachodnie w czasie II wojny światowej, doszedł do stanowiska zastępcy szefa wydziału ministerstwa spraw zagranicznych III Rzeszy i był łącznikiem niemieckiego MSZ z ministerstwem propagandy ministra Goebbelsa. Przewerbowany ("zdenazyfikowany") przez Amerykanów, został kanclerzem.

Wykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka