Anka K Anka K
279
BLOG

Rozdziobią NAS kruki i wrony

Anka K Anka K Społeczeństwo Obserwuj notkę 8
Na scenie politycznej trwa zagorzała walka. Państwa, korporacje walczą pomiędzy sobą o wpływy metodami, które często nie poznajemy. Wielu Polaków pragnie identyfikować się z wybraną grupą osób podobnie myślących, bo w grupie czuje się silniejszy. Nieraz zaprzyjaźniony sąsiad staje się jego śmiertelnym wrogiem, bo inaczej myśli ...

NWO wkracza do akcji

image

Aktualnie rozwój techniczny świata postępuje tak szybko, że nikt nie jest w stanie mieć własne zdanie na każdy temat. W zdrowym państwie powinny funkcjonować pewne autorytety moralne, ale one w Polsce od wielu lat są skutecznie wyciszane.

Pawiem narodów byłaś i papugą” – takimi słowami Juliusz Słowacki w 1839 r. opisał  skłonność Polaków do naśladowania zagranicznych wzorców. 

Upadek autorytetu kościoła

Po 123 latach niewoli Polska odzyskała niepodległość dzięki silnej wierze katolickiej. To w kościołach modlono się w języku polskim i dbano o zachowanie tradycji narodowych. Pomimo represji zaborców DUCH POLSKI nie gasł. Niezależnie we wszystkich grupach społecznych i zawodowych  działali poeci, pisarze, malarze, kompozytorzy, naukowcy, którzy jednoczyli Polaków.

W notce Jak państwa tracą suwerenność?  przedstawiłam kolejne podstawowe etapy realizacji zaplanowanego przez siły globalne przewrotu ideologicznego w podbijanych państwach. Pierwszym krokiem jest demoralizacja narodu, która trwa minimum 15-20 lat. Przeprowadzana ona jest w różnych sferach życia publicznego, w tym w kościele. Wiara katolicka jest stale ośmieszana, powstaje wiele sekt i kultów

Siły globalne planując utworzenie jednego światowego rządu NWO  zadbały wcześniej o reformę w nauczaniu Watykanu.

image

Kościół katolicki w Europie praktycznie został już zniszczony. W Polsce nadal mamy wielu wspaniałych duchownych, ale oni  są skutecznie zagłuszani. W mediach głównie występują krytycy kościoła lub duchowni o poglądach modernistycznych. W budowie jest jedna światowa religia.

Radia Maryja słucha podobno 1,5 miliona potencjalnych wyborców, tak więc PIS zadbał, aby wykorzystać autorytet kościoła dla własnych celów. W ostatnich tygodniach radiostacja bezkrytycznie promuje polityków tej partii, a np. nowo utworzoną partię POLSKA JEST JEDNA   lekceważąco nazywa "partyjką'. Dyrektor dopuszcza do dyskusji jedynie tych, którzy myślą zgodnie z aktualnym programem.

image


Niemcy testują, czy Polacy obronią DUCHOWĄ stolicę Polski

Niemcy przed wieki starały się podporządkować sobie Polskę i stać się światowym mocarstwem.


Dla Niemców Gietrzwałd jest szczególnym miejscem. To tutaj w 1877 roku setki tysięcy pielgrzymujących Polaków z trzech zaborów w czasie trwania 160 objawień Matki Bożej uniemożliwiło przeprowadzenie ich planów polityczno-militarnych. [2]

Aktualnie postanowiono okrutnie zemścić się na Polakach maksymalnie utrudniając ruch pielgrzymkowy do Gietrzwałdu, gdzie corocznie przybywa około 1 miliona osób. Niemiecka GRUPA SCHWARZ planuje budowę MEGA WYSYPISKA ŚMIECI w bezpośrednim sąsiedztwie najważniejszego polskiego sanktuarium w Gietrzwałdzie. Pierwotnie wysypisko to zaplanowane jest na terenie 41 ha, ale przygotowane jest w sumie 200 ha. Wstępnie zaplanowane są transporty odpadów w ilości 154 TYSIĄCE ton rocznie z możliwością przetrzymywania ich przez 3 lata. Gdyby inwestycja ta powstała praktycznie można byłoby przywozić ich nieograniczoną ilość śmieci. 

W 2027 roku z okazji 150-lecia objawień Matki Bożej może nikt nie móc się dostać do Sanktuarium w Gietrzwałdzie, bo setki ciężarówek z odpadami będą mogły skutecznie zablokować dojazd 1-pasmową drogą DK16.

image

Rząd Polski i Episkopat powinni na arenie światowej głośno protestować przeciwko próbie budowy największego w Europie wysypiska śmieci w bezpośrednim sąsiedztwie DUCHOWEJ STOLICY Polski. Każdy Polak, niezależnie czy jest osobą wierzącą czy ateistą, pragnie, aby nie niszczono naszych polskich "pereł".

Nawet gdyby inwestycja ta została teraz skutecznie wstrzymana, to już Niemcy osiągnęli swój "cząstkowy" cel - pokazali nam, że w sytuacji kryzysowej nie możemy liczyć na zdecydowaną obronę polskich interesów przez nasz Rząd i Episkopat.


Upadek polskiego rolnictwa

W chwili przystąpienia Polski do Unii Europejski Zachód bał się dużego eksportu polskiej, zdrowszej żywności. Niestety dzisiaj nasze sklepy sprzedają coraz więcej importowanej żywności o niższej wartości odżywczej niż polskie produkty. 

image

W czasie kampanii wyborczej politycy milczą, że jakość żywności w polskich supermarketach będzie dalej spadać, będziemy jedli coraz więcej produktów z GMO, itd.


Bankructwa małych i średnich polskich firm

Według planów globalnych w Polsce ma zniknąć klasa średnia.

image

Dokąd zmierzamy?

Trwa walka polityczna, codziennie słyszymy o sukcesach jednej partii i porażkach drugiej. Ale uważny słuchacz wie, że jest to tylko wielka manipulacja opinią publiczną. Każdy z nas mógłby przytoczyć wiele negatywnych zmian, które miały miejsce w Polsce po 1989 roku i zostały skutecznie wyciszone.

Opowiadanie Stefana Żeromskiego "Rozdziobią NAS kruki, wronynawiązuje do zdarzeń po Powstaniu Styczniowym w 1863 roku. W 1877 roku miały miejsce Objawienia Maryjne w Gietrzwałdzie, które zjednoczyły Polaków mieszkających w trzech zaborach i Polska po kolejnych 41 latach odzyskała niepodległość. W tamtych czasach żyli wspaniale wykształceni Polacy, jak np. Roman Dmowski i Ignacy Jan Paderewski, którzy w Wiedniu mieli odwagę skutecznie bronić polskich interesów.

Dzisiaj sytuacja jest trudniejsza, większość Polaków nie ma nawet świadomości, że wiele ważnych decyzji odnośnie naszego państwa zapada poza naszymi granicami.

image

Aktualnie pojawiła się szansa na "przebudzenie" wielu Polaków, sytuacja przypomina rok 1877. Informacja o planach inwestycyjnych Grupy Schwarz powinna dotrzeć do całego narodu,  abyśmy wspólnymi siłami sprzeciwili się wrogiej  działalności Niemców na terenie Warmii.  Równocześnie mamy szansę wprowadzić do sejmu wielu posłów, którzy bezinteresownie będą bronić praw Polaków do godnego życia, a nie korzyści finansowych obcych korporacji. Mógłby to być początek pewnego, wartościowego procesu. 


*****

image


Więcej:

  1. Gietrzwałd, bezmyślność czy zdrada
  2. Grzegorz Braun: Tajemnica Gietrzwałdu - Matka Boża i jej plan dla Polski
  3. Gigantyczna sortownia śmieci Gietrzwałdzie w planach inwestycyjnych Grupy Schwarz
  4. Ks.Prof.Tadeusz Guz o śmietnisku Lidla w Gietrzwałdzie
  5. Cejrowski: poruszyło mnie, co się dzieje w Gietrzwałdzie


Anka K
O mnie Anka K

Interesuję się współczesną historią, psychologią społeczną i turystyką.

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo