0 obserwujących
15 notek
34k odsłony
  1388   0

"To katole atakują ateistów" - doprawdy?

Odniosę się do jednego z komentarzy w serwisie sadistic.pl 

Jakoś nigdy nie widziałem ateisty, który rzucałby się na ludzi z wyzwiskami, ale widziałem agresywnych katoli wymachujących łapami, kulami i parasolami. Pozatym w Polsce religią dominującą i społecznie szkodliwą nie jest islam ani judaizm tylko katolicyzm.

http://www.sadistic.pl/dzisiejszy-swiatly-polak-cala-prawda-vt163682.htm#comments 

 

Taak? To zobaczmy kto w internecie jest aktywniejszy i kto kogo atakuje:

 

 

Nie wspominając o takich stronach jak 

 

www.katofaszyzm.pl/

www.ojciec-dyrektor.de/

www.antyreligijni.pl/

www.mlot-na-katoli.blogspot.com/

www.antykatolicyzm.blox.pl

www.nie.com.pl

www.forum nie.com.pl/forumdisplay.php?f=18

 

I pokażcie mi ile jest takich antyateistycznych, fanatycznych i przesiąkniętych wulgaryzmami i nienawiścią serwisów obrażających ateistów? Jedynym normalnym antyklerykalnym serwisem jest racjonalista.pl, ale to co wyżej wymieniłem to po prostu esencja "ateistów walczących z katofaszyzmem". Pokażcie mi, gdzie np. na fronda.pl są takie agresywne ataki i wyzwiska w stronę ateistów, antyklerykałów itd.? Jak narazie to więcej nienawiści kipi ze strony antyklerykałów. Najaktywniejszym takim miejscem jest forum internetowego wydania Gazety Wyborczej. Wystarczy kliknąć w dowolny artykuł dotyczący kościoła, księdza, lub katolicyzmu, żeby pod spodem przeczytać całe tsunami nienawiści i czerwonych ze wściekłości tolerancyjnych, atakowanych przez katoli antyklerykałów i ateistów. No ale przecież i tak to katole zawsze zaczynają! T o katole prześladują ateistów! To katole robią dziesiątki stron www wyszydzających ateizm! To katole wszędzie plują wulgaryzmami w stylu "ateistyczne kurwy", "ateizmofaszyzm", "pierdolone ateistyczne ścierwo" itd.! To chrześcijanie wymordowali najwięcej ludzi na świecie! Mao Zedong oczywiście był chrześcijaninem! Stalin też! Nikt tam nie burzył kościołów i nie zabijał wierzących. To po prostu kłamstwa parszywych kapitalistycznych klechów! Oczywiście Adolf Hitler także był katolikiem! On wcale nie mordował chrześcijan, wcale nie wyrzekł się swojej wiary i nie uprawiał okultystycznych praktyk! Czerwoni Khmerzy to też katole (mnisi, biskupi), a Che Gównara to zapewne ksiądz, który zabijał niewiernych w imię swojej rewolucji kubańskiej! To katokurwy i katofaszyści dzisiaj odcinają głowy za innowierność! To katolickie ścierwa wymordowały tysiące muzułmanów w Nigerii! To chrześcijanie w Egipcie podpalają i torturują muzułmanów!

      Środowiska lewicowo-antyklerykalne gdy już nie mają do czego się przyczepić, zaczynają sięgać po odległą przeszłość kościoła. Palenie czarownic na stosie, krucjaty, wyprawy krzyżowe, skazywanie na śmierć niewierzących itd. to ostateczny argument po który mogą sięgnąć. Bo co z tego, że te okrucieństwa kościoła były wieki temu, co z tego, że dzisiaj chrześcijaństwo na szczęście już się ucywilizowało i jego "krucjaty" aktualnie ograniczają się jedynie do werbalnej dyskusji i polemiki ze środowiskami LGBT, feministkami, socjalistami, itd.? Co z tego, że dzisiaj to nie kościół katolicki terroryzuje swoje kraje szariatem, karą śmierci za każde złamanie przykazania, etc, ? Co z tego, że to nie kościół katolicki dzisiaj sponsoruje na całym świecie przewrażliwionych panów, węszących wszędzie antysemityzm, faszyzm, ksenofobię itd? Co tam, jebać katoli! W końcu to jest teraz takie nowoczesne! I nie chodzi mi bynajmniej o zwalanie winy na inne religie, ani o dowartościowywanie się i wybielanie, że wśród innych wyznań jest jeszcze gorzej niż u nas. Ale kto tak naprawdę nienawidzi kościoła katolickiego? Otóż ci wszyscy, którym kościół się sprzeciwia. I nie tylko kościół! Nie trzeba wcale być moherem, żeby sprzeciwiać się nachalnej propagandzie homosexualizmu, gender, aborcji, eutanazji, itd. Co więcej, chcąc lub nie chcąc, chrześcijaństwo jest obecnie doskonałą przeciwwagą dla niebezpiecznego islamu który rozprzestrzenia się w całej Europie. Przeszkadza wam krzyż? To będziecie mieli zamiast niego półksiężyc. Przeszkadza wam słowna krytyka ksieży na temat homosexualizmu? To będziecie mieli oczyszczoną z okupacji watykańskiej nowoczesną Polskę - z mudżahedinem który zarządzi gilotynę dla gejów i innych mniejszości sexualnych. Myślicie, że po całkowitej laicyzacji Polski już żadna religia jej nie zdominuje? No to zobaczymy. Nie dacie rady postawić czoła islamskim fundamentalistom. Z nimi tak nie będziecie zaciekle walczyć, jak z katolicyzmem. Powołując się na swoją tolerancję, równość, walkę z "islamofobią", pozwolicie muzułmanom budować meczety, ustanawiać coraz więcej praw, pozwoleń itd. Dacie palec, zażądają całej ręki. Wystraszeni przyznacie im więcej przywilejów, takich jak sądy i strefy szariatu, zakaz stawiania choinki bożonarodzeniowej oraz likwidację świąt chrześcijańskich. Przeszkadzały wam choinki, kolorowe światełka, Święty Mikołaj, szopki, Jezusek, to będziecie mieli w zamian nakaz 5 razy dziennie chodzić do meczetu i modlić się do Allaha. 

Lubię to! Skomentuj12 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo