Fot. Jan Szurek/Legia. Net
Fot. Jan Szurek/Legia. Net
obserwathor obserwathor
488
BLOG

XXVII Kolejka Ekstraklasy czyli Salamonowy wyrok?, albo Święta Wielkiej Nocy

obserwathor obserwathor Ekstraklasa Obserwuj temat Obserwuj notkę 40

Dziś krótko.

Po pierwsze - lekki brak czasu (przedświąteczne przygotowania kulinarne i nie tylko).

Po drugie - gwoli minimalizmu Szanownych P.T. Typerów w komentowaniu tematów (a wiele ich było) poprzedniej notki - jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie;-)))

Po trzecie - po poprzedniej kolejce obfitującej w mecze istotne z uwagi na tabelę i przy okazji nad wyraz ciekawe, ta zapowiada się równie ekscytująco ( może poza derbami Poznania dla miejscowych fanatyków kopanej) jak piąta woda po kisielu.

Twarzą poprzedniej kolejki zostaje Rafał Augustyniak, choć dla niektórych (wielu, prawie wszystkich;-)) fachowców zawodowych i nieco bardziej hobbistycznych pewniakiem reprezentacyjnej defensywy jest Bartosz Salamon. Skoro jest, to się z całych sił stara.....;-))

Zestaw par XXVII Kolejki Ekstraklasy:

Śląsk - Piast

Górnik - Korona

Wisła - Zagłębie

Widzew - Stal

Pogoń - Cracovia

Lech - Warta

Jagiellonia - Lechia

Radomiak - Raków

Miedź - Legia

SZANOWNEJ MODERACJI (którą jak zwykle serdecznie pozdrawiam i proszę o "Ekstraklasę", a może i "SG"), jak również P.T Szanownym Panom Typerom, Bywalcowi, Wizytatorowi i wszelkim Obserwatorom tut. blogu składam serdeczne życzenia zdrowia, wszelkiej pomyślności, spokoju i ciepłych, rodzinnych Świąt Wielkiej Nocy, w trakcie których być może znajdą chwilę czasu na podziwianie tego czy innego meczu XXVII Kolejki najlepszej ligi świata.

Ps.

Jakim cudem (wiem, wiem - osłabienie składu, ale to wymówka godna niedorozwoju umysłowego, tudzież chorobliwej ślepoty czy innego zaślepienia) ta cała Barcelona zostanie mistrzem Hiszpanii???


obserwathor
O mnie obserwathor

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Sport