Ojciec 1500+
Ojcowie, nie drażnijcie dzieci, ale wychowujcie je stosując dyscyplinę i nauczając je tego, co się podoba Panu. Ef 6.4
8 obserwujących
15 notek
46k odsłon
  7222   0

Syn oficera SS i zbrodniarza wojennego atakuje Polskę

Martin Pollack - syn oficera SS i zbrodniarza wojennego Gerharda Basta* wywodzący się z kraju Adolfa Hitlera (Austria) chce uczyć Polaków "prawdziwej demokracji" - twierdzi, że że po 2015 roku Polska stała się "rajem dla brutalnych sił prawicowo-populistycznych, katolicko-fundamentalistycznych i wrogich wobec Europy, które można porównać do Węgier Viktora Orbana" i atakuje polski rząd za "brutalność, z jaką reżim za pomocą pałek rozprawia się ze wszystkimi protestami". 

W artykule pluje nie tylko na tysiące ofiar swojego tatusia, miliony Polaków, których "zbrodnią" jest to, że w demokratycznych wyborach wybrały rząd który się nie podoba "lewicowym" dzieciom nazistów, ale przede wszystkim na tysiące ofiar "przemian gospodarczych" które jego zdaniem w Polsce przebiegły w sposób wzorowy i najlepszy na świecie. 

Przypomnę, że zanim Niemcy i Austriacy posłali (zamieszkujących głównie ziemie polskie) Żydów do komór gazowych, to wcześniej pisali o nich tysiące artykułów takich jak ten** - przedstawiających Zydów jako zagrożenie dla Niemiec i całego świata. 

Dzieci i wnuki zbrodniarzy (wojennych, politycznych, nazistowskich, komunistycznych... jakichkolwiek) powinny mieć DOŻYWOTNI ZAKAZ publicznego wypowiadania się na jakikolwiek temat. Nawet jeśli oficjalnie odcinają się od swoich ojców, to BUTA w nich pozostaje na zawsze!

W dodatku paradoksalnie mają łatwiejszy start od milionów zdolniejszych i porządniejszych twórców, publicystów, polityków - wystarczy, że oficjalnie odetną się od tatusia i już im się sypia nagrody***... A dzieci**** i wnuki ofiar***** ich ojców klepią biedę w jakimś zapomnianym, zrujnowanym przez wojnę, hitlerowską okupację, komunizm i eksperymenty Balcerowicza kraju i są publicznie oskarżani przez nich o "brutalny, prawicowy populizm" i wspieranie "reżimu" rozprawiającego się "za pomocą pałek"...


https://pl.wikipedia.org/wiki/Gerhard_Bast 

** https://wiadomosci.wp.pl/szwajcarski-dziennik-jak-polska-stala-sie-rajem-dla-prawicowych-populistow-6600763293387648a 

*** https://pl.wikipedia.org/wiki/Martin_Pollack 

**** https://www.salon24.pl/u/peacemaker/950473,okupacja-oczami-cioci-hani 

***** https://www.salon24.pl/u/peacemaker/843068,babcia-marta-nieprawdopodobna-historia-z-holokaustu-jakich-wiele  

Lubię to! Skomentuj167 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka