0 obserwujących
11 notek
626 odsłon
  48   0

H.U.N.T.E.R - Mod of the Year | New mod of SorRPozwólcie, że przedstawię wam kolejną topową grę, która została wyprodukowana przez Streets Of Rage Remake Society, aw szczególności przez Don Vecta. To jeden z najwybitniejszych członków społeczności. To właściwie mega mod. Wielowarstwowa konstrukcja, która obsługuje kilka różnych indywidualnych gier. To megatryb pełen wielu DCL. Wszyscy opowiadają inną historię i odtwarzają inną serię życia zespołu z Wood Oak City.

Autor ''Don Vecta'' robi krok naprzód od ogólnego status quo i tworzy świat, który wykracza poza ramy legend o Mr.X.

Chociaż różne, wszystkie te DLS są pod kapeluszem. W grze jest przedstawiony jako biuro Adama, w którym prezentowane są różne misje. To są sprawy do załatwienia. Kolejne nowe kampanie znajdziesz na zewnątrz, gdzie trwa główna misja.

 Chociaż ten mod gwarantuje długie godziny gry, nie wyczerpie Cię. Misje odbywają się osobno i niezależnie od siebie. Każdy z nich trwa około godziny i możesz to zrobić kiedy tylko chcesz. Dodatkowe dodatki ze społeczności SorR, takie jak rdzeń prototypu Burning Fight, mogą modyfikować grę do punktu, w którym chcesz w nią zagrać ponownie.

Jest to również jedna z najlepiej ukończonych gier dla SorR. Mieści ogromną ilość efektów specjalnych, takich jak gabloty z odbiciami, niesione wiatrem płatki śniegu i śliski śnieg do chodzenia.

Fanom Streets of Rage Remake życzymy przyjemnej gry tym wspaniałym modem.

Licencja gry: bezpłatna

Autor: Don Vecta

Forum gry: H.U.T.E.R. MOD FORUM PAGE

Streamer: Accelerate the Web Biker

Link do pobrania: SorR 5.1 - H.U.N.T.E.R Mod of the Year edition


Lubię to! Skomentuj Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale