11 obserwujących
591 notek
70k odsłon
  121   0

Nudżaba :Lew Oporu nic nie pozostawi od Ameryki i jej najemników

Stany Zjednoczone i ich najemnicy muszą zrozumieć, że za tymi krzykami tysiące zdeterminowanych ludzi stoją zjednoczeni na Islamskim Froncie Oporu i nic od nich nie pozosta

Al-Shamari, początkowo wyraził wdzięczność że takie błogosławienie jak Republika Islamska istnieje i też obecność Najwyższego Przywódcy Ajatollaha Aliego Chamenei, powiedział że sztandary oporu i kultury męczeństwa są jako przyczyny godności Islamu i zwycięstwa nad arogantem.nie.

Pochwalił dowódców Męczenników Frontu Oporu, poruczników Hadż Kassima Suleimani i Hadż Abu Mahdiego al-Mohandesa, mówiąc: „Dzisiaj, w obecności tych pobożnych męczenników, musimy uznać wielką wojnę toczoną przeciwko czystemu islamowi mahometańskiemu”.Najważniejszym narzędziem Miękkiej wojny ”są narzędzie medialne i sieci masowej komunikacji.

W innej części swojego przesłania al-Shamari opisał jak Iran policzkował Stanów Zjednoczonych i powiedział że to była silną reakcję na tchórzliwe zabójstwo dwóch męczenników dowódcy ruchu oporu, dodając: „Dziś na cały region wpływa wspaniałe świadectwo Hadż Suleimani i jego zamożnych towarzyszy. Ludzie jak powódź byli na ich pogrzebie, i z miłością ich pochowali, i ta powódź nie uspokoi się, dopóki Amerykanie nie wyjdą całkowicie, a dzięki tej czystej krwi, wielkie zwycięstwo jest możliwe.

Następnie odniósł się do wczorajszej (piątek) demonstracji narodu irackiego, mówiąc: „Ten milion ludzi jednogłośnie skandował„ Śmierć Ameryce ”i„ Śmierć Izraelowi ”i głośno domagał się wydalenia sił okupacyjnych. Stany Zjednoczone i ich najemnicy muszą zrozumieć, że za tymi krzykami tysiące zdeterminowanych ludzi stoją zjednoczeni na Islamskim Froncie Oporu i niczego nie pozostawiają.

Nudżaba jest jedno z ugrupowań która walczy z USA

Lubię to! Skomentuj4 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka