Blog
OstatniMit
OstatniMit
OstatniMit Obserwator, szpieg
4 obserwujących 43 notki 42896 odsłon
OstatniMit, 4 października 2018 r.

Polska potrzebuje 10 milionów rąk do pracy

643 18 0 A A A

Po trzech latach Dobrej Zmiany, rozwój gospodarki, dzięki obniżce podatków i deregulacji, systematycznemu ściąganiu podatków, uszczelnieniu systemu który wcześniej był dziurawy jak sitko, gospodarka kwitnie. Polscy przedsiębiorcy masowo zgłaszają zapotrzebowanie na nowych pracowników, bo Polacy żądają absurdalnie wysokich stawek, nie rozumiejąc - jak mawia pan Karoń - "że trzeba wziąć się do roboty." 

Polska miała by zatem problemy, gdyby nie to że trzeźwo oceniający rzeczywistość Pan Premier, wykorzystując najlepsze wzorce wielokulturowej Rzeczypospolitej Przyjaciół, dopuścił do zastrzyku nowymi rękami do pracy. Ta drobna ilość Ukraińców którą zaproszono do Polski nie wystarcza. Dlatego, aby polityka gospodarcza była skuteczniejsza i aby ocalić Polskę przed wymarciem należy:

-zaprosić dodatkowe 2-4 miliony Ukraińców, dając im bogate pakiety socjalne, by chcieli mieć trójkę i więcej dzieci

-zaprosić większą ilość obywateli Wietnamu, Kambodży, Laosu, Nepalu ,Indii, Chin, gdyż są to narody kochające Polaków i spokojne, nie handlujące narkotykami, za to doskonale się integrujący. Każdy przecież wie że Wietnamczycy ciężko pracują i nie handlują np. amfetaminą jak robią to Arabowie.

-zwiększyć wydatki na szkoły dla Ukraińców, oraz wyżej wymienionych narodowości, aby nie zatracili oni swojej kultury, a mogli wzbogacać wielokulturową Rzeczpospolitą Przyjaciół.


Polskość jest atrakcyjna, a nasze wartości na pewno sprawią że po kilku latach przyjmą zasady cywilizacji łacińskiej, więc nie mamy co bać się tego co stało się na Zgniłym Zachodzie. Poza tym ilość imigrantów jest marginalna, na ulicach polskich miast słychać tylko piękną polszczyznę. 


#drużynaPiS

#MuremZaMorawickim

Opublikowano: 04.10.2018 10:30.
Autor: OstatniMit
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Ostatnie komentarze

  • @Gapiszon2 Pełna zgoda
  • @Vanilla Veracruz Opcja neutralna, więc Chińczycy niewiele stracili, przynajmniej na razie.
  • @marek.w To prawda, oparta na przemocy i utajonym niewolnictwie struktura musi się zawalić.

Tematy w dziale Społeczeństwo