pafere pafere
126
BLOG

Polska przedsiębiorczość kontra biurokracja

pafere pafere Gospodarka Obserwuj notkę 1

"Polska przedsiębiorczość kontra system biurokratyczny, czyli co zrobić, żeby było lepiej". To tytuł debaty jaka miała miejsce w dniu 20 października 2012 roku podczas konferencji PAFERE Liberty Weekend, która odbyła się 19-21 października 2012, w Łodzi.

Wzięli w niej udział: dr Paweł Dąbrowski (Kreatywne Strategie), Andrzej Walczak(Grupa Atlas), Janusz Kenic (Krajowa Izba Gospodarcza), Andrzej Barański(firma Herbewo, Inicjatywa Firm Rodzinnych) oraz Piotr Lisiecki (Polska Izba Producentów Drobiu i Pasz). Dyskusję moderował Łukasz Głowacki."

Polska przedsiębiorczość kontra biurokracja...

pafere
O mnie pafere

"Najważniejszym imperatywem ekonomicznym jest przykazanie Nie kradnij!. Stosowanie się do niego przez władze, jak i przez obywateli, jest podstawowym warunkiem optymalnego rozwoju gospodarczego i dobrobytu" - Jan M. Małek, założyciel i Prezes Fundacji PAFERE. Wesprzyj nas: Volkswagen Bank Direct PL 3321 3000 0420 0104 0942 1500 01 Przelewy spoza Polski: SWIFT: ING BP LPW PL 33 2130 0004 2001 0409 4215 0001

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze (1)

Inne tematy w dziale Gospodarka