92 obserwujących
557 notek
843k odsłony
  432   2

Ocenzurowany @wawel o komentarzu Kemira

Komentarz @kemira o sytuacji w szpitalach, czyli odzyskiwanie sensu niezależnej blogosfery


Pod dzisiejszą notką Administracji Salon24 (https://www.salon24.pl/newsroom/1148385,wirus-delta-rzad-wycofuje-sie-z-przymusowej-kwarantanny) ukazał się komentarz - zapowiadany wcześniej - blogera @kemir. Przytaczam go w całości, gdyż nie każdy wchodzi pod notki Administracji a krótki komentarz @kemira jest niezwykłej wagi.

Wypada tylko podziękować @kemirowi. Właśnie takich informacji oczekujemy od blogerów, które przywracają sens istnienia niezależnej blogosfery, która bardzo podupadła w ostatnim czasie zmieniając się w większości - niestety - w ordynarną tubę propagandową przeróżnych koterii i partii.

Dziękuję, @kemirze, za ten krótki komentarz i mam nadzieję na jego kontynuację lub rozwinięcie w osobnej notce.

Mam nadzieję na inne uzyskiwane prywatnymi kanałami ukrywane informacje o operacji (por. PsyOp) "pandemia", operacji "szczepienia" i operacji "segregacja sanitarna" od innych blogerów.

 

PS   

Od jakiegoś czasu tłumaczyłem i publikowałem teksty różnych naukowców (m.in. prof. Bhakdi [ii], dr Yeadona [i]), którzy w wielu wypowiedziach właśnie taki przebieg zdarzeń, jaki opisuje @kemir - przewidywali w swoich szczegółowych opisach i analizach. Grupy uczonych pisały też listy informujące i protestacyjne związane właśnie z ciężkimi zaburzeniami krzepliwości krwi  i innymi skutkami obecności wytworzonego w organizmie - pod wpływem "szczepionki" - białka kolca (spike protein) i żądające wstrzymania "szczepień".


kemir

6 lipca 2021, 11:30

Mam info z tzw. pierwszej ręki, czyli kogoś, kto pracuje w szpitalu. W szpitalach przybywa ludzi z ciężkimi przypadkami NOP. Te same właściwie objawy: wysoka gorączka, małopłytkowość i objawy zakrzepowe. D-dimery , czyli białka, które wytrącają się podczas procesu krzepnięcia krwi przekroczone 10-krotnie. Nikt tych NOP-ów nie zgłasza, bo... nie wolno. Lekarze tylko cicho rozmawiają po kątach, a jak słyszą od pacjentów i ich rodzin, że to po drugiej dawce, udają głuchych.

Ludzie, oprzytomnijcie! To są fakty! A przynajmniej nie wciskajcie ludziom kitu, że to bezpieczne i przebadane szczepionki!

image


Lubię to! Skomentuj21 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale