94 obserwujących
637 notek
897k odsłon
  369   4

Premier Morawiecki idzie za ciosem

Mamy to!

Premier Morawiecki jest w ciągu. Kontynuuje spektakl odlotowych wypowiedzi.

Poprzednim razem ogłosił, że nawet przed oficjalnym przystąpieniem Szwecji i Finlandii do NATO, Polska stanie w obronie tych państw, jeśli zostaną napadnięte przed Rosję. Nie powiedział z czym wystartujemy do tej obrony. Za dużo czołgów to już nie mamy, broni ppanc też, F16 nie wiadomo czy polecą. Wygląda, że zostaną wysłane rowery bojowe.

Teraz następny hit. Na Ogólnopolskim Kongresie Dialogu Młodzieżowego opowiadał różne kocołapy i między innymi zarzucił Norwegii, że sprzedaje za drogo gaz.

Norwegia wręcz żeruje na sytuacji po wywołanej przez Putina wojnie. Oni powinni się tym [gazem] błyskawicznie podzielić .

Zyski z ropy i gazu małego, pięciomilionowego państwa jakim jest Norwegia, przekroczą 100 miliardów euro. Piszcie do waszych młodych przyjaciół w Norwegii: oni powinni się podzielić tym nadmiarowym gigantycznym zyskiem. Drodzy norwescy przyjaciele, to nie jest normalne, to nie jest sprawiedliwe.

Kilka komentarzy z sieci:

"„Zastanawiałem się, jak Morawiecki chce w kryzysie sfinansować te wszystkie wydatki które zaplanował. Zagadka rozwiązana. Mamy pisać po prośbie do norweskich znajomych, żeby się z nami podzielili swoimi nadmiarowych zyskami. Brzmi jak plan” - Mentzen

„Morawiecki z żoną mają trzy domy i kilka mieszkań. To nie jest normalne. Piszcie do niego, żeby się sknera podzielił” - Sommer.

Lubię to! Skomentuj13 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale