polfic
Logik
31 obserwujących
1092 notki
404k odsłony
259 odsłon

Zamurowało mnie

Wykop Skomentuj13

Witam,

Co prawda, obiecywałem sobie niczemu już się nie dziwić, ale jak tu dotrzymać tej obietnicy gdy ...

Na blogu pana Kużmiuka * padła taka wymiana zdań:

Wolwik
28 września 2019, 21:51
I pytanie do "ekonomisty", P. Koźmiuka- jaki wpływ na dalszy rozwój przedsiębiorstw bedzie miało to, że płacą coraz więcej podatków?

Tymoteusz Bojczuk
28 września 2019, 22:57
@Wolwik
Stymulujący. Będą musiały więcej zarabiać. A jak nie to do widzenia.

Jak to raport Komisji Europejskiej podał ostatnio, w Polsce firmy płacą 31 mld CiTu, a powinny 70mld.

Pojawia się pytanie, czy PiS ma rzeczywiście takie hmmm.... podejście do przedsiębiorców. A słowa Kaczyńskiego o przedsiębiorcach i działania doradcy potwierdzałyby, że ma, to .... niech nas Bóg ma w swojej opiece.

Mam, w związku z tym pytanie do moich, byłych na szczęście, sojuszników pisowców. A nawet niejedno pytanie. Wy zawsze mieliście takie poglądy? Czy, w czasach gdy doradca stołował się u Sowy, Wy protestowaliście przeciwko rządom Tuska, byliście zwolennikami zamordyzmu fiskalnego i narzucaniu swojej woli innym? Byliście zwolennikami traktowania po bolszewicku przedsiębiorców, tak jak niegdyś traktowano kułaków? Oszukiwaliście wtedy? Czy oszukujecie teraz? A może jest tak, że gdy Kaczyński każe Wam lubić człowieka, który po Smoleńsku współpracował z PO, to lubicie. A gdy każe Wam zapomnieć o Smoleńsku to zapominacie. A jak każe Wam zniszczyć polskie przedsiębiorstwa, to niszczycie? Kiedy byliście sobą? I czy w ogóle potraficie być sobą?

Pozdrawiam :)


* https://www.salon24.pl/u/zbigniewkuzmiuk/988514,po-8-miesiacach-zaledwie-2-mld-zl-czyli-7-calorocznego-deficytu-budzetowego-1-w-tym-tygodniu-ministerstwo-finansow-opublikowa

Wykop Skomentuj13
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Gospodarka