polish allied polish allied
175
BLOG

Prawdziwe problemy

polish allied polish allied Polityka Obserwuj notkę 6

Opierając się tylko na mainstreamowych źródłach informacji można dojść do wniosku, że najważniejszymi problemami globalnymi są obecnie pandemia Covid-19, zmiany klimatyczne, pedofilia w Kościele Katolickim i prawicowy ekstremizm. Otóż nie, drodzy państwo ! Te tematy żyrowane przez lewicowy mainstream, nie są największa bolączką świata. Zwłaszcza dla ludzi, którzy w wyniku idiotycznych decyzji rządzących każdego dnia muszą walczyć o przetrwanie, bo ich małe i średnie biznesy zostały zamknięte na skutek działań rządzących bandytów w garniturach.

Prawdziwymi, realnymi problemami tego świata nie są żadne mityczne zmiany klimatyczne czy pseudopandemia z poziomem śmiertelności 0,94%. Prawdziwe problemy świata to moim zdaniem to fakt, że wąska grupa globalistycznych przestępców, takich jak Klaus Schwab, Bill Gates, George Soros, Anthony Fauci, Peter Daszak i inni forsują swoje chore, totalitarne pomysły. Te kanalie chcą przekształcić nasz świat w druga Koreę Północną i to jest największy problem, który należy rozwiązać.Mamy do czynienia z bandą wpływowych psychopatów, którzy nie cofną się przed niczym, aby osiągnąć swój cel. Stąd ta cała plandemia, lockdwony i debilne ograniczenia, które tylko utrudniają ludziom normalne życie.Zobaczcie co się dzieje we Włoszech, Francji, na Litwie. Tam panuje już ewidentny covidowy faszyzm bez żadnych niuansów. 


Jedyne skuteczne rozwiązanie tego problemu jest następujące- globalistyczni przestępcy trafią za kratki, a covidem przestanie się straszyć i zacznie traktować jak grypę. Nie będzie żadnych ograniczeń w prowadzeniu biznesów, firm, w podróżowaniu. Nie będzie żadnych masek, przyłbic, w których ludzie wyglądają jak debile i obowiązkowych szczepień na covida. Nie będzie sprawdzania temperatury, niemiarodajnych testów na wirusa, zamykania szpitali dla chorych, ani straszenia w mediach. Tacy ludzie jak Fauci, Niedzielski, Horban, Simon i reszta nie będą mieli więcej wpływu na rzeczywistość, gdyż będą siedzieć w więzieniu, gdzie jest ich miejsce. Osoba, która naprawdę złapie covida i będzie go ciężko przechodzić dostanie takie leki jak hydroxychlorochina, iwermektyna, amantadyna czy Regen-Cov, dzięki którym prawie na pewno ocali życie i wróci do zdrowia w szybkim czasie. Najważniejsze będzie jednak to, że ludzie powrócą do normalnego życia i skończy się wreszcie cała ta szopka z chińskim wirusem. Tylko w ten sposób możemy wrócić do prawdziwej, starej, dobrej normalności. 


Nie ma bowiem żadnej tzw."nowej normalności", wbrew temu co kłamią rządzący. Ta "nowa normalność" to nic innego jak stary totalitaryzm w północnokoreańskim wydaniu, gdzie nie ma miejsca na wolność osobistą, prawa człowieka, własne plany i marzenia, a są tylko wszechobecna kontrola, zamordyzm, niewolenie ludzi i niszczenie indywidualności. Na coś takiego nie może być przyzwolenia.


Kolejne, prawdziwe problemy przed jakimi stoi obecnie świat to coraz bardziej agresywna polityka komunistycznych Chin, rosyjski imperializm Putina i ekspansja islamu, zwłaszcza w Europie. Problemem jest również zmuszanie państw do stosowania tzw.zielonej energii, przez co już teraz wielu ludzi nie stać na zapłacenie wysokich rachunków za prąd i gaz. Ten ekologistyczny obłęd musi zostać zatrzymany, gdyż w przeciwnym wypadku grozi nam gospodarcza katastrofa. Zamiast małpować UE trzeba przede wszystkim dbać o własny interes, wbrew temu co mówi P. Naimski.


Tym którzy cieszą się z upadku USA i wzrostu znaczenia czerwonych Chin nie radziłbym się przedwcześnie cieszyć. Przypominam także, że te same Chiny pod rządami komunistów wymordowały więcej ludzi niż Hitler i Stalin razem wzięci (ok. 80 milionów). Chińczycy nie bez powodu mają opinię ludzi chytrych, cwanych i pozbawionych jakichkolwiek zasad. Warto też pamiętać, że to w Chinach ludzie podzieleni są na kategorie i dostają punkty za dobre sprawowanie. System panujący w Chinach to de facto niewolnictwo i nie jest tajemnicą, że setki tysięcy ludzi siedzą tam w obozach koncentracyjnych, gdzie tyrają za darmo dla korporacji.


Biorąc pod uwagę wszystkie te czynniki uważam, więc, że to nie mityczne globalne ocieplenie czy pseudopandemia są największymi problemami ludzkości, ale właśnie kwestie, o których wspomniałem powyżej. Im szybciej ludzie zdadzą sobie z tego sprawę, tym lepiej.polish_allied

Prawicowy buntownik z natury, bonapartysta z przekonania, politolog z wykształcenia, zwolennik Wolności i wolnego rynku, wróg lewactwa i socjalizmu. Tak dla Flagi Konfederacji (CSA), serbskiego Kosowa, amerykańskich republikanów, wolności gospodarczej i osobistej, a także swobodnego dostępu do broni palnej dla osób zrównoważonych i niekaranych. Nie dla lewicy i jej chorych idei typu gender, globalistów od Gatesa i Sorosa, islamu,Rosji i komunistycznych Chin. Kocham Tajlandię, Bangkok i Azjatki, nie znoszę feministek. Przywódcami, których najbardziej cenię są : cesarz Napoleon I, prezydent Ronald Reagan oraz generałowie Francisco Franco i Augusto Pinochet.

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka