3 obserwujących
27 notek
79k odsłon
  872   0

Rewolucja w Żabce. Zagrasz w Lotto, ale nie tak, jak dotychczas

Fot. Żabka Polska
Fot. Żabka Polska
Żabka we współpracy z Totalizatorem Sportowym wprowadziła udogodnienie dla wszystkich graczy Lotto. Od teraz w sieci sklepów można spróbować szczęścia bez użycia tradycyjnego Lottomatu.

Pierwsze takie rozwiązanie na świecie 

Dzięki połączeniu zintegrowanych systemów - kasowego Żabki i online Totalizatora Sportowego - powstał dotykowy panel do gry. Za pomocą zainstalowanej w panelu aplikacji terminalowej, innowacja zawiera wszystkie funkcje, dostępne w tradycyjnym Lottomacie. Klienci Żabki będą szybciej obsługiwani - transakcja płatności jest w jednym miejscu, co uprości procedury. To pierwsze na świecie takie rozwiązanie, które tak ułatwia udział w loteriach.

- Totalizator Sportowy to partner Żabki, z którym współpracujemy niezmiennie od 2005 roku. Ciesząc się wzajemnym zaufaniem opracowaliśmy nowy model współpracy - powiedział Przemysław Tomaszewski, Dyrektor Ds. Sprzedaży i Rozwoju Usług w firmie Żabka Polska.

Lottomilionerzy z Żabki

- Cieszymy się, że to właśnie nasi klienci będą mogli w jeszcze prostszy sposób korzystać na co dzień z możliwości zagrania w swojej ulubionej kolekturze. Warto podkreślić, że wielu klientów miało szczęście trafić wysokie wygrane, grając w LOTTO właśnie
w Żabce. Kolejnym naszym klientom życzymy, aby również zostali Lottomilionerami - dodał.
- Każdy krok, dzięki któremu można połączyć kilka usług, a tym samym ułatwić zakupy naszym wspólnym klientom, jest krokiem
w bardzo dobrym kierunku - podkreśliła Aida Bella, dyrektor biura rzecznika prasowego Totalizatora Sportowego.
Wprowadzone w Polsce rozwiązanie nie została zastosowane w żadnej innej tego typu loterii na świecie. Zmodernizowany system zostanie wprowadzony na początek w wybranych sklepach sieci Żabka, a w przyszłości zaplanowano rozszerzenie zmiany we wszystkich punktach firmy.

,,Zostaw paczkę w Żabce" - wygodne rozwiązanie podczas pandemii 

Korzystając z oferty LOTTO klienci Żabki mają możliwość wyboru dużej oferty gier liczbowych i loterii pieniężnych Totalizatora Sportowego: Lotto, Mini Lotto, Multi Multi, Eurojackpot, Ekstra Pensja oraz cieszące się popularnością Zdrapki.
Sieć handlowa uruchomiła niedawno usługę paczkomatową: „Zostaw paczkę w Żabce”. Oferta jest skierowana dla tych sprzedających w sieci, którzy nie chcą lub nie mogą spotkać się bezpośrednio z odbiorcą. To wygodne rozwiązanie w czasie pandemii koronawirusa - osoba sprzedająca zostawia przesyłkę w Żabce, natomiast klient odbiera paczkę, podając kod odbioru.
Nowości w ofercie Żabki

Zakupy tylko za pomocą aplikacji. Żappka Store 

W ostatnich miesiącach Żabka zdecydowała się też na otwarcie pierwszego sklepu typu Żappka Store, gdzie dokonuje się zakupów tylko i wyłącznie za pośrednictwem aplikacji żappka. W placówkach nie ma obsługi i kas, a korzystać z nich można przez całą dobę w każdy dzień tygodnia.
Przypomnijmy, że firma Żabka Polska jest właścicielem największej w Polsce sieci sklepów typu convenience. Liczy ponad 7400 placówek prowadzonych przez ok. 6 tys. franczyzobiorców pod marką Żabka. Codziennie Żabkę odwiedza 2,5 miliona klientów, co ułatwia fakt, że 12 milionów konsumentów mieszka w odległości mniejszej niż 300 metrów od najbliższej placówki handlowej.

Lubię to! Skomentuj4 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Gospodarka