Holistyczne widzenie świata
Uchwyć ukryte dla oczu.
25 obserwujących
5542 notki
259k odsłon
  18   1

Kapłanka przeznaczenia. Listy. Sztuka


Wysłannicy Przetrwania sztuka jest praktykowaniem piękna, które uszlachetnia. Stajemy w prawdzie nadzy, otwarci na krzyk serca zatopiony w dziełach ludzkiego geniuszu. Twórca uwalnia swoją wrażliwość, odczytuje znaki czasu i ubiera je w piękno porywające emocje. Oswobadza ducha z wszechobecnej ekonomii. To nie liczby was porywają, a słowa przemawiające do uczuć.

Artysta jest jak śpiew ptaka wierny swoim odczuciom. Przekracza granice rozsądku, by nie lękać się głoszenia prawdy. Wystawia się pod osąd waszej wrażliwości. Wszechobecny hejt zabija wspólnotę przeżywania. Szanujcie tych, którzy czynią wasze życie pięknym. Urok wspomnień można przywołać w czas niepogody, czar muzyki uwolni z depresyjnego nastroju. Przemawiający do serca film poruszy uczucia, otworzy na drugiego człowieka.

Historia zapisuje się językiem wojen i arcydzieł. W obecności sztuki wzrastamy, budzi się w nas potrzeba obcowania z pięknem, zdobywamy motywację, by walczyć ze złem w człowieku. Nawet, gdy

nie chodzą między nami anioły, warto w życiu szukać dobra. Dzięki wierszom, obrazom, piosenkom nasza codzienność nabiera kolorów, nastrój ulega poprawie, inspiracja otwiera drzwi kolejnym możliwościom. Możemy zamknąć się w muzyce, by ochłonąć, odnaleźć spokój.

Jesteście dziećmi współczesności, macie piękno na przycisk ekranu. Możecie dzielić się swoją twórczością wykraczając poza ograniczenia systemu. Stajecie się ważni w grupach sympatyków swojej twórczości. Obdarowujecie i jesteście obdarowywani. Pieniądz przestał ograniczać dostęp do dzieł ludzkiego geniuszu, każdy może w internetowej ofercie znaleźć coś, co pobudzi jego wrażliwość, uwolni ducha.

Nie pozwólcie sobie odebrać krzyku wyzwolonej duszy uchwyconego w dziełach ludzkiego potencjału.

Lubię to! Skomentuj Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Kultura