149 obserwujących
1555 notek
2459k odsłon
  408   0

HEILUJĄCY TRUMP.
TELAWIW OnLine: Niemieckie lewactwo w miarę zbliżania się terminu wyborów (24 września) świruje coraz bardziej, czego niezłym wskaźnikiem jest też wg mnie kompletna szajba na punkcie...Donalda Trumpa. Szczytem bezgranicznej tępoty popisał się tym razem utożsamiany z SPD tygodnik Der Stern, który ukazał się wczoraj z okładką – z „heilującym Trumpem” i napisem nawiązującym do hitlerowskiego „Mein kampf”. Tym samym wydawany w Hamburgu tygodnik pobił własny niekwestionowany rekord świata z 1983, kiedy to opublikował „Dzienniki Hitlera” będące zwykłym smrodliwym fejkiem.

IZRAEL NIE ODPUŚCI.

TELAWIW OnLine: Netanjahu poleciał wczoraj na spotkanie z Putinem w Soczi, żeby potwierdzić, iż Jerozolima w żadnym wypadku nie pogodzi się z ustanowieniem stałej obecności wojskowej Iranu w upadłej Syrii. Izraelczycy dają wyraźnie do zrozumienia, że ewentualne uderzenie na Persów związane byłoby też z obaleniem reżimu Asada.


@image

FOTA DNIA: Za trzy tygodnie (14 września) minie 150 lat od przełomowego momentu w dziejach ludzkości, kiedy to światlo dzienne ujrzał w Hamburgu pierwszy 200- stronicowy tomik Marksa pt. „Kapitał” (jakie są do dziś owoce tego quana wiadomo ogólnie).


TELAWIW OnLine: Monty Python wiecznie żywy... W Zjednoczonych Emiratach Arabskich (UAE) dwaj obywatele Singapuru wylądowali w pierdlu na rok, bo podczas zakupów w galerii handlowej w stołecznym Abu-Dhabi nosili damskie ciuszki & zachowywali się wyzywająco. Jeden z Singapurczyków zowie się Muhammad Fadli Bin Abdul Rahman, a drugi Nur Fitriah Ibrahim (ksywa: Fifi). W UAE, pomimo względnie liberalnego wizerunku, nie tolerują gejów i transgenderów, zaś Fifi w dodatku tylko udaje niewiastę, bo płci nadal nie zmienił...

TELAWIW OnLine: Francuski tygodnik satyryczny „Charlie Hebdo” ukazał się znowu z „prowokacyjną okładką”, która wywołała ostre tsunami w tamtejszym internesiu... Wielu Francuzów boi się, że malunek przedstawiający dwie osoby w kałużach krwi z białym vanem w tle... i napisem „Islam religią wieczystego pokoju” - odpali kolejną falę terroru. Szef pisma "Riss" Sourisseau ripostuje, że „najwyższy czas, aby zastanowić się nad rolą religii w eskalacji terroryzmu”. Obym się mylił, ale wg mnie ten czas dawno minął; poza tym oczywiście: Je Suis Charlie.

Lubię to! Skomentuj13 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka