Prawda bez politpoprawności
Mówię prawdę o wydarzeniach w Polsce i na świecie
7 obserwujących
185 notek
142k odsłony
  193   2

Segregacja sanitarna w Europie. Jak będzie w Polsce ?

pch24.pl
pch24.pl

W Europie na dobre powróciły czasy III Rzeszy. Od wiosny 2020 większość krajów świata żyje w totalitaryzmie i jak widać jest coraz gorzej. Nie miejmy złudzeń, normalność z 2019 roku się skończyła na dobre.

Teraz dochodzi do tego jeszcze segregacja sanitarna, jeszcze w zimie 2021 wprowadził ją Izrael jako pierwszy kraj, w Unii Europejskiej już na wiosnę tego roku były pierwsze ograniczenia dla niezaszczepionych w niektórych krajach lecz bardzo poważne ograniczające życie osobom niezaszczepionym jako pierwsza wprowadziła Francja decyzją Macrona gdzie niezaszczepieni nie będą mogli od sierpnia wchodzić do kina, restauracji, klubów nocnych, hotelu, na imprezy masowe, basen, korzystać z komunikacji publicznej a pracownicy związani ze służbą zdrowia muszą się zaszczepić obowiązkowo. W ślad za Francją podobną segregację zaczęli wprowadzać inne kraje np. Włochy, Irlandia, Austria czy Hiszpania. Oczywiście odbywają się protesty przeciwko tej decyzji lecz nie wpłynęło to na rządy w celu zmiany tychże decyzji.

A jak będzie w Polsce ? Już jest i w naszym kraju segregacja lecz nie na takim poziomie tzn. limity są wysokie np. do hotelu może wejść 75% a do limitu nie wliczają się zaszczepieni czyli prawdopodobieństwo że niezaszczepiony nie zmieści się w tym limicie jest niewielkie. Ale to może się wkrótce zmienić pod pretekstem rozpoczęcie IV fali i limity będą mogły zostać zmniejszone. Rada Medyczna przy premierze naciska na rząd o jak najbardziej drakońskie obostrzenia dla niezaszczepionych, wśród których jest pójście ,,modelem francuskim" ale też i gorsze propozycje obostrzeń np. godzina policyjna dla niezaszczepionych czy zakaz przemieszczania się między województwami, nawołuje się już do tego aby niezaszczepione dzieci w szkole uczyć się mogli zdalnie; niedługo zapewne zacznie się też szczepienie najmłodszych dzieci, noworodków pomimo że nawet koncerny szczepionkowe sugerują żeby nie szczepić dzieci. Najgorsze w tym wszystkim jest to że w Polsce prawie wszystkie partie (poza Konfederacją) są mniej lub bardziej zamordystyczne jeśli chodzi o politykę epidemiczną. Bo np. poseł Platformy Tomasz Lenz nawołuje do tego aby program 500+ był tylko dla zaszczepionych, posłowie SLD-Lewicy nawołują wręcz do obowiązkowych szczepień a lider PSL Władysław Kosiniak-Kamysz powiedział że niezaszczepieni powinni siedzieć w domu. Jest pewna nadzieja że PiS się będzie powstrzymywał od tych działań ze strachu przed buntem społecznym, tym bardziej że jak pokazuje mapka z wyszczepialnością tam gdzie głosują na PiS tam społeczeństwo nie chce się szczepić, PiS musiałby zacząć walczyć z własnym elektoratem. A to właśnie środowiska związane z totalną opozycją, środowisko Gazety Wyborczej, ci którzy kilka lat temu ,,bronili konstytucji" teraz naciskają na rząd żeby wprowadził niekonstytucyjne obostrzenia.

Bill Gates już w marcu 2020 powiedział że będą szczepionki na Covid-19 a niezaszczepieni będą obywatelami drugiej kategorii; gdy to mówił traktowano to jako teorie spiskową a ci co przed tym ostrzegali nazywano ,,foliarzami". Teraz funkcjonują paszporty covidowe, a pętla się coraz bardziej zaciska. Niedawno za ostatni kraj totalitarny uważana była Korea Północna, teraz niemal cały świat pogrążył się w totalitaryzmie. Nawet Hitler przejął pełnię władzy dopiero po śmierci Hindenburga w 1934 roku a na wiosnę 2020 roku miesiąc zajął przekształcenie wielu krajów w totalitarne. Sanitaryzm to nowa ideologia totalitarna tak jak nazizm czy komunizm. Oczywiście wirus istnieje i potrafi być groźny ale odpowiedź na niego jest dużo groźniejsza

Lubię to! Skomentuj12 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale