0 obserwujących
2 notki
2103 odsłony
48 odsłon

Błogosławieństwo na szerzenie dobrej nowiny o Zmartwychwstaniu Jezusa

Wykop Skomentuj

Zwracam się do wszystkich Czytających na polecenie i z błogosławieństwem Księdza, który nakazał nieść nowinę o zmartwychwstałym Jezusie, który czeka na nas o każdej porze - również w porze zarazy. 


Nie zmieni tego nawet pogląd biskupa, który swojej owczarni (bo "wierni" nie są "jego") będzie zakazywał uczęszczania na Mszę Świętą [i inne zgromadzenia], ale na tłumne zgromadzenia o charakterze religijnym pisowskich polityków nie będzie mówił złego słowa. Krótko mówiąc - proletariat pije i korzysta z dobrodziejstw duchowych ustami swoich przedstawicieli. Czyli powrót do komuny.

Warto wspomnieć, że to nie PIS ani inna partia, ale abp Wojciech Polak w swoich publicznych wywiadach prosił władze o zaostrzenie limitu osób na zgromadzeniach religijnych z 50 na 5 od dnia dzisiejszego. Tak więc jeśli biskup mówi, że łamanie zakazów państwowych jest łamaniem przykazania "nie zabijaj", to wiedz, że to właśnie biskup chce arbitralnie ustalać treść i zakres tego przykazania.


Nie dając się zwieść zmianie treści Dekalogu zaczynam szerzyć nowinę o Zmartwychwstaniu Pana Jezusa od dzisiaj - zgodnie z zaleceniem szanownego Księdza.

Wykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo