To i owo
Przez poznanie do poznania...
23 obserwujących
705 notek
334k odsłony
2041 odsłon

Sztab wyborczy Donalda Trumpa dociera do Czarnych wyborców

Wykop Skomentuj85

Sztab wyborczy Donalda Trumpa dociera do Czarnych wyborców

W kampanii wyborczej należy zawsze szukać dodatkowych niszy wyborczych i docierać do nich ukierunkowanym przekazem….

Z sondaży wewnętrznych wynika, że Trump ma poparcie prawie 20% Czarnych wyborców. Eksperci postawili wcześniej tezę, że jeśli Donald Trump tylko podwoi liczbę czarnych głosów z 8% oddanych na niego w 2016 r. do 16% w 2020 r., oznacza to miażdżące zwycięstwo wyborcze.

Eksperci ustalili, że istnieje czarna „cicha mniejszość”, która zdecydowanie popiera prawo i porządek. Nie tylko nie chce rozwiązywać lub redukować policję ale chce więcej policji na ulicach.

Kto tworzy tę czarną cichą mniejszość? Właściciele czarnych firm, właściciele domów, posiadacze legalnej broni, czarnoskórzy chodzący do kościoła i czarne rodziny z dziećmi uczęszczającymi do szkół społecznych lub religijnych. Wielu z nich jest wyborcami Trumpa.

 Czarni właściciele domów na przedmieściach nie popierają programu Joe Bidena polegającego na zapełnieniu przedmieść gęsto zaludnionymi komunalnymi blokowiskami, dla Czarnych z niskimi dochodami. Nikt nie chce kupić domu za 500 000 dolarów, a potem zobaczyć, jak jego wartość jest zrujnowana, gdy rząd buduje obok nich mieszkania o niskich dochodach.

Czy ktoś chciałby mieszkać obok skupiska narkotyków? Czy ktoś chce igieł narkotykowych na ulicy przed swoim domem?

To nie jest „rasizm”. To zdrowy rozsądek i ludzka natura. Czarne rodziny, które opuściły niebezpieczne, pełne przestępczości miasta na przedmieścia, nie chcą, aby ich wartość domu została zniszczona. Wielu z nich zagłosuje na Trumpa.

Najnowsze sondaże potwierdzają, że eksperci mieli rację. Nowy sondaż Gallop pokazuje, że ponad 80 procent czarnych Amerykanów nie popiera rozwiązania lub redukcji policji. Dziewiętnaście procent chce więcej policji.

Z nowego sondażu Rasmussena wynika, że ​​83 procent wyborców zgadza się z decyzją prezydenta Trumpa o zawieszeniu regulacji z czasów Obamy, która wprowadza „różnorodność” na przedmieścia poprzez budowę mieszkań dla ludzi o niskich dochodach.

Demokraci myślą, że Afroamerykanie z przedmieść będą głosować na nich, wbrew własnym interesom? image
...

Wykop Skomentuj85
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka