To i owo
Przez poznanie do poznania...
22 obserwujących
671 notek
301k odsłon
519 odsłon

Wyścig prezydencki w USA 2020 roku stał się referendum w sprawie Demokratów

Wykop Skomentuj29

 Wyścig prezydencki w USA 2020 roku stał się referendum w sprawie Demokratów

Joe Biden kiedy zaczynał kampanie wyborczą ogłosił, że jego celem jest powrót do stabilności USA…

Wybory miały być referendum przeciwko Donaldowi Trumpowi, który rzekomo był elementem destabilizacji USA.

Protesty (czytaj zamieszki) organizowane przez BLM i Antifę zdestabilizowały wiele miast w USA, choć Biden głosił powrót do stabilizacji poparł rewolucjonistów i złodziei….

image


To wszystko oznacza, że ​​wyścig prezydencki w 2020 roku stał się teraz referendum w sprawie Demokratów, a nie prezydenta Donalda Trumpa. Nieodłącznym przyrzeczeniem kampanii wyborczej demokratycznego kandydata Joe Bidena był powrót do stabilności, a nie skok w rewolucję.

W zeszłym tygodniu sędzia Sądu Najwyższego Ruth Bader Ginsburg zmarła w wieku 87 lat. Jej śmierć natychmiast wywołała polityczną burzę w Waszyngtonie, która zagraża integralności republiki. Nie dlatego, że, jak twierdzą media i Demokraci, jakiś rodzaj instytucjonalnej normy został złamany przez republikańskiego prezydenta, który wybiera następcę Ginsburga, który ma być głosowany przez republikański senat. (Proces obsadzania wakatu w Sądzie Najwyższym jest prosty: Prezydent wybiera nowego sędziego „za radą i zgodą Senatu” ). To dlatego, że Demokraci zadeklarowali, że dopóki nie będą w stanie zastąpić Ginsburga aktywistą (lewicowym sędzią), gotowi będą zburzyć ład społeczny w USA .

Te działania nie tylko naruszają zasady konstytucyjne i filozofię założycielską USA. Oni są niebezpieczni. .

Teraz Amerykanie będą zmuszeni wybierać między „wulgarnością” Donalda Trumpa, wulgarnością i chamstwem, jakkolwiek odrażającym, które nie zagraża prawom konstytucyjnym (argumenty używane przez Demokratów), a mściwą Partią Demokratyczną, grożącą odgórnym przekształceniem kraju. Czyli rewolucja Demokratów kontra stabilizacja….Nawet obywatelka Polski ANNE APPLEBAUM doradza Demokratom żeby nie szli tą drogą!


https://www.theatlantic.com/ideas/archive/2020/09/dont-make-the-election-about-the-court/616417/

....

Wykop Skomentuj29
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka