To i owo
Przez poznanie do poznania...
23 obserwujących
709 notek
337k odsłon
240 odsłon

Rośnie przewaga Prezydenta Donalda Trumpa na Florydzie…

Wykop Skomentuj9

 Rośnie przewaga Prezydenta Donalda Trumpa na Florydzie…


To potwierdzenie wcześniejszego sondażu

https://www.salon24.pl/u/r8w8b8j8/1084560,rosna-szanse-donalda-trumpa-twierdzi-robert-cahaly

Prezydent Trump ma trzypunktową przewagę nad Demokratą Joe Bidenem na Florydzie, w stanie, który ma kluczowe znaczenie dla ponownego wyboru prezydenta.

Nowa ankieta telefoniczna i internetowa Rasmussen Reports dotycząca Likely Voters na Florydzie pokazuje, że Trump pokonuje Bidena 49% do 46%. Trzy procent (3%).

Po uwzględnieniu tych, którzy jeszcze się nie zdecydowali, ale skłaniają się ku jednemu lub drugiemu kandydatowi, Trump zyskuje kolejny punkt, pokonując Bidena od 50% do 46%.

W 2016 roku Trump zdobył 49% głosów na Florydzie, przewyższając Demokratkę Hillary Clinton o 1,2 pkt.

Osiemdziesiąt dziewięć procent (89%) wyborców na Florydzie już zdecydowało, na kogo będą głosować. Trump prowadzi w tej grupie od 50% do 48%.

Jednak wśród 45%, którzy deklarują, że już głosowali, Biden ma 17-punktową przewagę - 56% do 39%.

Dziewięćdziesiąt trzy procent (93%) twierdzi, że na pewno zagłosuje, a Trump ma pięciopunktową przewagę - 50% do 45% - wśród tych wyborców.

Badanie 800 prawdopodobnych wyborców na Florydzie zostało przeprowadzone w dniach 20-21 października 2020 r. przez Rasmussen Reports. Margines błędu próby wynosi +/- 3,5 punktu procentowego przy 95% poziomie ufności. Prace terenowe dla wszystkich ankiet Rasmussen Reports są prowadzone przez Pulse Opinion Research, LLC.

Biden ma zaledwie trzypunktową przewagę w kraju nad Trumpem w najnowszym cotygodniowym badaniu White House Watch przeprowadzonym przez Rasmussen Reports. Dwa tygodnie temu wyprzedzał o 12.

Trzydzieści cztery procent (34%) wyborców na Florydzie uważa dobrą pracę Trumpa za najważniejszą kwestię w wyborach. Prawie tyle samo (32%) na pierwszym miejscu stawia gospodarkę. Inne kwestie nie są tak ważne, jeśli chodzi o wyborców w stanie: bezpieczeństwo publiczne (11%); bezpieczeństwo narodowe (7%); środowisko (6%); nielegalna imigracja (3%) i coś innego (5%).

Sześćdziesiąt cztery procent (64%) wyborców, dla których najważniejsza jest praca Trumpa, głosuje na Bidena. Wśród tych, którzy stawiają gospodarkę na pierwszym miejscu, 73% wybiera prezydenta.

Pięćdziesiąt dwa procent (52%) wyborców na Florydzie aprobuje pracę, którą wykonuje Trump, a 47% jest przeciwnych. Obejmuje to 42% osób, które zdecydowanie aprobują, i 39%, które zdecydowanie się nie zgadzają. Zatwierdzenie pracy przez Trumpa w stanie jest porównywalne z liczbami, które zarabia w całym kraju w ankiecie Rasmussen Reports Daily President Tracking Poll.

Republikanin Ron DeSantis, gubernator, uzyskał 51% aprobaty, a 36% zdecydowanie aprobuje. Czterdzieści cztery procent (44%) nie pochwala wyników pracy gubernatora, w tym 30% stanowczo się nie zgadza.

Osiemdziesiąt procent (80%) osób, które planują głosować na Bidena w kraju, prawdopodobnie zagłosuje wcześniej, w porównaniu z 46% zwolenników Trumpa.

Republikanie byli najbardziej entuzjastycznie nastawieni do drugiej debaty Trump-Biden zeszłej nocy i byli najbardziej skłonni do oglądania. Ogólny entuzjazm zmniejszył się jednak po pierwszej debacie, mimo że jeden na czterech wyborców twierdzi, że debaty prezydenckie zmieniły poparcie... 


https://www.rasmussenreports.com/public_content/politics/elections/election_2020/florida_trump_49_biden_46


.....................................................

Trump goni Bidena!!!!!!  Tylko 3 punktowa przewaga w skali kraju...


Według cotygodniowego badania White House Watch przeprowadzonego przez Rasmussen Reports, demokrata Joe Biden przewodzi prezydentowi Trumpowi od 49% do 46% wśród prawdopodobnych wyborców w USA. Najnowsze ogólnokrajowe badanie telefoniczne i internetowe wykazało, że 2% (2%) nadal preferuje innego kandydata, a kolejne 2% (2%) pozostaje niezdecydowanych.


Dwa tygodnie temu Biden miał 12-punktową przewagę. Tydzień temu wyprzedzał o osiem. Po raz pierwszy od miesiąca wsparcie Bidena spadło poniżej 50%.


Trump zyskuje 82% poparcia wśród Republikanów. Biden ma 79% głosów Demokratów i przewodzi 7 wśród wyborców niezwiązanych z żadną z głównych partii. Demokrata miał dwucyfrową przewagę wśród niezrzeszonych przez dwa poprzednie tygodnie.


Badanie 2500 prawdopodobnych wyborców zostało przeprowadzone w dniach 14-15 i 18-20 października 2020 r. przez Rasmussen Reports. Margines błędu próby wynosi +/- 2 punkty procentowe przy 95% poziomie ufności. Prace terenowe dla wszystkich ankiet Rasmussen Reports są prowadzone przez Pulse Opinion Research, LLC. https://www.rasmussenreports.com/public_content/archive/white_house_watch_2020/white_house_watch_oct21


.....

Wykop Skomentuj9
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka