To i owo
Przez poznanie do poznania...
23 obserwujących
706 notek
336k odsłon
522 odsłony

Newt Gingrich przewiduje 326 głosów elektorskich dla Donalda Trumpa

Wykop Skomentuj11

Newt Gingrich przewiduje 326 głosów elektorskich dla Donalda Trumpa


https://townhall.com/tipsheet/mattvespa/2020/10/29/former-speaker-newt-gingrich-predicts-electoral-college-slaughter-for-joe-biden-n2578995?utm_source=breakingemail


Newt Gingrich powiedział w wywiadzie przeprowadzonym w środę wieczorem z Seanem Hannity z FNC, że lewica będzie zszokowana zwycięstwem Trumpa i powiedział, że mapa wyborcza przedstawiająca obecnego prezydenta z 326 głosami wyborczymi wydaje mu się słuszna ... 

„Jest bardzio prawdopodobne, że Trump ma większe szanse niż na tym etapie w 2016 roku, kiedy był wyraźnie w tyle ...” - powiedział Gingrich.

Ludzie, którym ufam najbardziej, ankieterzy, którzy byli najdokładniejsi w ciągu ostatnich 5-6 lat w USA, (także Polsce i Izraelu) właściwie definiują dynamikę Trumpa.

„Widziałem dzisiaj pierwszą mapę elektoratu, która ma dla mnie sens pokazuje Trumpa z 326 głosami plus” ….. „Myślę, że to prawdopodobnie prawda. Myślę, że lewica będzie strasznie zszokowana”.

 Wynik wyborów będzie wynikał z powodów psychologicznych, a nie z ideologii... Trump organizuje wiele wieców, podczas gdy Biden „ukrywa się”.

„W końcu, kiedy obserwowałeś tych dwóch kandydatów prowadzących kampanię, myślę, że sprowadza się to do rodzaju królika ukrywającego się w piwnicy chronionej przez media i niedźwiedzia, który odważnie wędruje po scenie bez strachu”.

image


„Jeśli myślisz, że świat jest niebezpieczny, bez względu na to, czy niebezpieczeństwem są zamieszki w Filadelfii, czy niebezpieczeństwem są chińscy komuniści, prawdopodobnie chcesz niedźwiedzia, który jest wystarczająco silny, aby cię bronić, a nie królika, który musi być chroniony przez media ," powiedział.

image....
Wykop Skomentuj11
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka