To i owo
Przez poznanie do poznania...
26 obserwujących
750 notek
381k odsłon
2536 odsłon

Przekręty wyborcze w Michigan

Wykop Skomentuj149

Dziesiątki hrabstw Michigan użyło oprogramowania, które niesłusznie dodało głosy Demokratom...


https://twitter.com/i/status/1324782808166998021Po naprawieniu usterki w hrabstwie Antrim prezydent Trump został ogłoszony zwycięzcą hrabstwa. Skorygowane sumy pokazują teraz, że Trump wygrał w Antrim szacunkową liczbą 2500 głosów.


Przewodnicząca GOP stanu Michigan, Laura Cox, wzywa 47 innych hrabstw w Michigan do ...„dokładnie przeanalizuj  wyniki pod kątem podobnych rozbieżności”.


Republikańska Partia Michigan zorganizowała w piątek po południu konferencję prasową i ujawniła, że ​​po usterce oprogramowania obliczono sześć tysięcy głosów republikańskich dla Demokratów. To oprogramowanie było używane w dziesiątkach hrabstw w całym stanie.

„W hrabstwie Antrim policzono karty do głosowania dla Demokratów, które były przeznaczone dla Republikanów, co spowodowało zmianę głosów o 6000 na naszych kandydatów. Urzędnik hrabstwa zgłosił się i powiedział:„ Oprogramowanie do tworzenia tabel popełniło błąd i spowodowało błędne obliczenie głosów ”. Od tamtej pory odkryliśmy, że 47 hrabstw używa tego samego oprogramowania w tym samym charakterze ”- powiedziała przewodnicząca GOP stanu Michigan Laura Cox.

Przewodniczący Michigan GOP: Dziesiątki hrabstw Michigan użyło tego samego oprogramowania, które spowodowało, że 6000 głosów w jednym hrabstwie przeszło z Trumpa na Biden.

„Stany, które korzystały z tego oprogramowania, muszą dokładnie przeanalizować swoje wyniki pod kątem podobnych rozbieżności”. Wcześniej tego samego dnia przewodnicząca RNC Ronna McDaniel powiedziała Fox News, że w Michigan występują poważne nieprawidłowości w głosowaniu. Powiedziała to samo na konferencji prasowej z Coxem i powiedziała, że ​​Demokraci odmawiają przejrzystości na temat ich procesu.

RNC wysłał już zespoły prawne do Arizonie, Georgii, Michigan i Pensylwanii w celu zbadania kwestii związanych z liczeniem głosów i tabelami w celu zapewnienia uczciwości wyborów. 


............................................................................

Udokumentowany przekręt z Pensylwanii

https://twitter.com/i/status/1324787243135938570


Project Veritas opublikował w piątek nowy film przedstawiający demaskatora poczty Stanów Zjednoczonych w Coraopolis w Pensylwanii, który twierdził, że przełożeni i inni przełożeni nakazują przewoźnikom datowanie kart do głosowania otrzymanych po wyborach.

Według informatora nadzorca polecił przewoźnikom odebranie wszelkich kart do głosowania znalezionych na ich trasach. Następnie miały zostać umieszczone w plastikowych pojemnikach, wrzucone do kolejnej plastikowej tuby po drodze i wysłane do policzenia.

„Karty do głosowania w Pensylwanii muszą być wysłane do godziny ósmej w dniu wyborów 3 listopada, w przeciwnym razie nie będą liczone, według Sądu Najwyższego Pensylwanii” - powiedział James O'Keefe.

- Tak, proszę pana - odparł sygnalista.

- Więc karty do głosowania zebrane w tym dniu lub po tej dacie nie powinny być liczone, a ty mówisz, że twój poczmistrz lub ich przełożony, William Wood i James Malia, na spotkaniu zastępczym, powiedzieli, żeby rozdzielić te karty i odebrać je? Zapytał O'Keefe.

„Poczmistrz i przełożony nie powiedzieli, że zamierzają to zrobić, mają zamiar ich datować” - wyjaśnił przewoźnik. Byłem mocno przekonany, że będą się starać. Byłem zdecydowanie zaniepokojony ”.

Według informatora pracownikom USPS nieustannie przypomina się o ustawie Hatch Act, która uniemożliwia pracownikom rządowym angażowanie się w działalność polityczną.

„Wiesz, nie możesz rozmawiać o polityce, nie możesz wpływać na ludzi” - powiedział. „Pewnego razu poczmistrz James Malia zaatakował przewoźnika, który wyraził poparcie dla Trumpa”.

Informator powiedział, że uważa, że ​​Malia otrzymała dyrektywę od wyższego szczebla.

Kiedy James O'Keefe skontaktował się z Malią w sprawie dyrektywy, poczmistrz przybrał postawę obronną i skierował Projekt Veritas na rozmowę z działem public relations USPS.

Czwarty film został upuszczony po tym, jak przewoźnik USPS w Erie w Pensylwanii podsłuchał rozmowę wcześniej w dniu, w którym jego poczmistrz poinstruował przewoźników, aby rzekomo przeszli datować nowo otrzymane karty do głosowania. Project Veritas opublikował trzecie nagranie przedstawiające pracownika poczty Stanów Zjednoczonych w Traverse City w stanie Michigan, który ujawnił, że ich przełożony, Johnathan Clarke, jest potencjalnie zaangażowany w oszustwa wyborcze. Drugie wideo opublikowane w czwartek po południu rzekomo przedstawia pracownika USPS w Las Vegas w stanie Nevada, mówiącego o przekazaniu „garści” kart do głosowania tajnemu dziennikarzowi. Puste karty do głosowania zostały zebrane, ponieważ rzekomo wysłano je pod niewłaściwy adres.
....

Wykop Skomentuj149
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka