To i owo
Przez poznanie do poznania...
23 obserwujących
709 notek
337k odsłon
2288 odsłon

Będzie sprawa procesowa w USA większa niż Afera Watergate...

Wykop Skomentuj43

image

Adwokat Sidney Powell w „Sunday Morning Futures” powiedziała, że zespół prawny Trumpa zbiera dowody na „oszustwo wyborcze”, które rzekomo miało miejsce w oprogramowaniu związanym z wyborami, takim jak Dominion Voting Systems i Smartmatic. W obecnym stanie Dominium jest wykorzystywane w 2000 jurysdykcjach w 30 stanach.


Teksas zdecydował się nie korzystać z Dominion przy trzech różnych okazjach z powodu obaw o oszustwa. Ponadto były admirał Peter Neffenger jest przewodniczącym Rady Dyrektorów Smartmatic. Jest również członkiem zespołu przejściowego wiceprezesa Joe Bidena, co podważa jego bezstronność.


Według Powell sztab wyborczy Trumpa ma wystarczające dowody, aby wszcząć poważne śledztwo.


„Zamierzamy unieważnić wyniki wyborów w wielu stanach, a prezydent Trump wygrał nie tylko setkami tysięcy głosów, ale milionami głosów, które zostały przesunięte przez to oprogramowanie, które zostało zaprojektowane specjalnie do tego celu” - wyjaśniła Powell.


„Złożyliśmy zeznania świadków na temat tego, dlaczego zaprojektowano oprogramowanie. Zostało zaprojektowane w celu fałszowania wyborów”.

Według Powell, świadkiem zespołu Trumpa jest ktoś, kto widział sfałszowane wybory w innych krajach. Te same taktyki i oprogramowanie zostały rzekomo wdrożone w Stanach Zjednoczonych.


- Zrobili to celowo. To było obliczone. Robili to już wcześniej - powiedziała. „Mamy dowody na rok 2016 w Kalifornii. Mamy tak wiele dowodów".


Gospodarz Maria Bartiromo cofnęła się, mówiąc, że wybory muszą zostać zatwierdzone za kilka tygodni. Chciała wiedzieć, czy Powell i zespół mają wystarczająco dużo czasu na przedstawienie dowodów domniemanego wykroczenia. „Po pierwsze, nigdy nie mówię niczego, czego nie mogę udowodnić. Po drugie, dowody przychodzą tak szybko, że nie mogę ich nawet przetworzyć. Miliony Amerykanów napisały do ​​tej pory, powiedziałbym, zdecydowanie setki tysięcy wystąpili naprzód z różnymi doświadczeniami związanymi z oszustwami wyborczymi, ale jest to masowe oszustwo wyborcze i jestem bardzo zaniepokojony, że dotyczyło to nie tylko Dominion i jego oprogramowania Smartmatic, ale także tego, że oprogramowanie było zasadniczo używane również przez inne maszyny wyborcze. ”Co ciekawe, Powell stwierdziła, że instrukcja obsługi oprogramowania mówi o tym, jak „wymazać głosy”.

„To absolutnie bezczelne, jak ludzie kupili ten system i dlaczego kupili ten system” - powiedziała.

Powell stwierdziła, że demaskatorzy zgłosili domniemane zwroty. Powiedziała, że ​​w stanach, w których nowa technologia wyborcza została zakupiona i wdrożona, istnieją dowody na to, że członkom rodzin urzędników wypłacono duże ryczałty.

Istnieją inne obawy dotyczące sposobu wykorzystania oprogramowania. Prokurator stwierdził, że oprogramowanie i urzędnicy wyborczy mogą robić takie rzeczy, jak usuwanie kart do głosowania, zmuszanie maszyny do nieczytywania podpisów wyborców lub karty do głosowania. Powell powiedział, że istnieje również możliwość zaprogramowania maszyny, aby liczyła tylko głosy na Bidena.

„To tak, jakbyś przeciągał i upuszczał, co chcesz, gdziekolwiek chcesz, przesyłając głosy” - wyjaśniła.

Adwokat powiedziała, że sztab wyborczy Donalda Trumpa ma złożone pod przysięgą oświadczenie od osoby, która wie, jak działa system i  była tam, kiedy system był tworzony i wdrażany.

image

.....

Wykop Skomentuj43
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka