To i owo
Przez poznanie do poznania...
29 obserwujących
782 notki
418k odsłon
  234   0

Amazon podobnie jak Donald Trump sprzeciwia się głosowaniu korespondencyjnemu

https://edition.cnn.com/2021/01/22/tech/amazon-nlrb-union-election/index.html

Firma Amazon podobnie jak Donald Trump sprzeciwia się głosowaniu korespondencyjnemu w nadchodzących wyborach?

Pomimo ciągłych zapewnień mediów, że popełnienie oszustwa wyborczego drogą pocztową jest prawie niemożliwe, miliarder Jeff Bezos i urzędnicy Amazon nie zgadzają się z tym stwierdzeniem.

Sprzedawca internetowy wzywa Krajową Radę ds. Stosunków Pracy do ponownego rozważenia decyzji zezwalającej 6000 pracownikom Amazon w magazynie firmy w Bessemer w stanie Alabama na głosowanie korespondencyjne w zbliżającym się głosowaniu związkowym.

Amazon stara się odroczyć wybory, podczas gdy Rada ds. Stosunków Pracy analizuje decyzję. Według przedstawiciela firmy, który rozmawiał z CNN, Amazon uważa, że ​​głosowanie osobiste jest „najlepszym podejściem do ważnych, uczciwych i udanych wyborów”, ponieważ głosowanie osobiste umożliwia „współpracownikom weryfikację i oddanie głosu w pobliżu miejsce pracy ”.

„Amazon dostarczył NLRB bezpieczną, poufną i wygodną propozycję głosowania na miejscu dla współpracowników, która jest w najlepszym interesie wszystkich stron: - wygoda dla pracowników, rzetelna i w terminie liczy głosy” - powiedziała rzeczniczka Amazon Heather Knox w oświadczeniu do CNN.

 „Będziemy nadal nalegać na wprowadzenie sprawiedliwych wyborów i chcemy, aby wszyscy głosowali, więc skupiamy się na zapewnieniu, że jest to możliwe”.

 Pamiętacie Państwo jak Demokraci mocno naciskali na głosowanie korespondencyjne i inne środki przed listopadowymi wyborami. Wydaje się, że głosowanie korespondencyjne podważyło zaufanie do rzetelności wyników, ponieważ według sondażu prawie 40 procent prawdopodobnych wyborców uważa, że ​​głosowanie korespondencyjne doprowadziło do bezprecedensowego oszustwa w ostatnim cyklu wyborczym.


https://www.rasmussenreports.com/public_content/politics/elections/election_2020/most_say_mail_in_voting_worked_but_47_say_fraud_likely

....
Lubię to! Skomentuj2 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka